چرا لباس رسمی مردانه را باید سفارشی بخریم؟

Fashion-young-man-in-black-suit

اگه لباسای رسمی خود رو به صورت آماده خریداری میکنین مطمئناً با مشکل گشادی یا تنگ بودن یه تیکه از لباس روبرو شدین! راه حل خرید پارچه مناسب و کمک گرفتن از خیاطای حرفه ایه.

به گزارش آلامتو و به نقل از چی بپوشم؛ آقایون به دو دسته تقسیم می شن: کسائی که کت و شلوار آماده می خرند و کسائی که اون رو به خیاط سفارش میدن. قدمت لباس های سفارشی به اندازه قدمت مد و فشنه و لباس های آماده از میونه های قرن بیستم میلادی باب شد. روش آماده سریع و بی دردسره و شما با مشاهده چند فروشگاه لباس می تونید چیزی رو که می خواهید و اندازه شماس جفت و جور کنین اما خرید سفارشی هم فایده هایی داره. امتیازات خرید لباس سفارشی مردونه رو در این مطلب بخونین.

اندازه دقیق تر

لباس های آماده براساس الگوهای استاندارد جفت و جور می شن و شک نداشته باشین هیچکی اندام به طور کامل استانداردی نداره و همین فرق های جزیی باعث می شه که لباس های آماده در بعضی قسمت های بدن خوب اندازه نباشه. اما در سفارش لباس به خیاط این مشکل حل می شه و لباس شما به طور کامل فیت و اندازه تن شما می شه.

good-vs-bad-fit

پارچه دلخواه و با کیفیت

شما می تونید پارچه کت و شلوار خود رو خودتون انتخاب کنین و به خیاط بدین وه شما واسه انتخاب بهترین جنس و کیفیت بازه در حالی که در لباس های آماده اینجور انتخابی ندارین.

هایلایت کردن استایل شخصی

استایل شخصی مجموعه ای از چیزهای مورد علاقه شماس و جلوه کردن اون در لباس ها به همه می گوید شما چیجوری فردی هستین. این جزئیات و چیزهای مورد علاقه شخصی رو می تونید به خیاط خود بسپارین تا در دوختن کت و شلوار شما پیاده کنه مثل طرح و رنگ پارچه یا فرم یقه.

صرفه جویی در زمان

وقتی به خیاط مراجعه می کنین تقریبا تضمین می کنین که لباس شما دقیقا همون چیزی می شه که می خواهید. پس هیچ وقتی رو واسه جستجو در فروشگاه های لباس مردونه هدر نمیدید.

لباس های بادوام تر

لباس های سفارشی چون بوسیله خیاط ماهر و با متریال با کیفیت جفت و جور می شن دووم بیشتری نسبت به لباس های آماده که معمولا به صورت کلی تولید می شن دارن و در دراز مدت هزینه کمتری خواهید پرداخت.

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

راهنمای انتخاب جوراب مردونه

شیک پوشی چی بپوشم

Related articles

چرا صدای ضبط شده متفاوت است؟

خیلی از سوالات به ظاهر ساده و بدون جواب میتونن جوابی به طور کاملً علمی و عجیب داشته باشن. به گزارش آلامتو و به نقل از مردمون؛ مثلا تا حالا به این فکر کرده اید که: به چه دلیل صدامون وقتی که ضبط می شه فرق می کنه؟ صدا چیجوری به گوش داخلی می رسد؟ […]

Learn More

چرا داعش وحشی است؟

گروه تروریستی داعش و حملات و اقدامات وحشیانه این گروه در منطقه خاورمیانه و دیگر نقاط جهان این روزا تبدیل به سوژه اول رسانه ای جهان شده. با وجودی که اقدامات وحشیانه و حملات این گروه تروریستی در بیشتر از یه سال گذشته همیشه یکی از سوژهای مورد توجه رسانه ها بوده اما گسترش سطح […]

Learn More

چرا زنان حسود هستند؟ علت حسادت زن چیست؟

واسه تموم مردان ثابت شده که زنان زیادتر از اندازه عادی حسود هستن و البته در بیشتر مواقع باعث تعجبه که به چه دلیل زنان تا این اندازه حسادت دارن! به چه دلیل زنان بیشتر از مردان حسودی می کنن؟ کسی که دوستش دارین همیشه در مورد صحبت کردن شما با افراد دیگه حسودی می […]

Learn More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *