چرا پدرها با کولر مشکل دارند؟!

کولر خونه dads-heating-air-conditioning

هممون معمولاً این تجربه رو داشته ایم که کنترل کولر خونه به دست پدر بیفته و خاموش شدن کولر هوای خونه رو گرم کنه! اما دلیل اینکار پدرها چیه؟

یه متخصص داخلی گفت: با گذروندن دوران میانسالی، کم کم چربی زیرپوست مردان کم شده و همین امر موجب نازک شدن پوست اونا شده و موجب می شه مردان سرما رو بیشتر احساس کنن.

جعفر نوابی در مورد دلیل مخالفت بیشتر مردان سن بالا با کولر، گفت: باید در این مورد به پدران و مردان سن بالا حق داد و دلیل اینم تغییرات فیزیولوژیکی در بدن اوناس.

ایشون گفت: با گذروندن دوران میانسالی و افزایش سن مردان، چربی زیر پوست اونا کم کم کم شده و همین امر موجب نازک شدن پوست اونا شده و دلیل می شه پوست اونا سرما رو بیشتر احساس کنه.

این متخصص داخلی اضافه کرد: واسه کاهش احساس سرما نیاز به چربی زیرپوستیه که با افزایش سن و کاهش چربی زیرپوست، پوست مردان نازک شده و سرما رو بیشتر احساس می کنن.

نوابی گفت: این روند در زنان معکوسه و با افزایش سن، چربی زیر پوست زنان زیاد می شه که همین امر موجب گرمایی شدن اونا در سنین بالا می شه.

ایشون اضافه کرد: علاوه بر این با از بین رفتن هورمون استروژن، زنان دچار احساس گر گرفتگی می شن که این احساس بیشتر تا سنین بالاتر باقی می مونه.

این متخصص داخلی در آخر از همه افراد خواست تا با در نظر گرفتن این مسئله بیشتر از قبل هوای پدران رو داشته و تلاش کنن در مورد به کار گیری کولر شرایط فیزیولوژیکی بدن اونا رو در نظر بگیرن.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

ایسنا

Related articles

چرا مردان هندی زن دوم می‌گیرند؟

کشور پرجمعیت هند خشک و کم آبه. خیلی از مردان دهاتی هندی در مناطق خشک واسه حل این مشکل روش عجیبی دارن. بیشتر این مردان دو یا سه زن دارن تا افراد بیشتری در کار آبرسانی به اون ها کمک کنن! مجله مهر: زنان هندی مجبورند هر روز واسه تامین آب لازم کشاورزی و هم […]

Learn More

چرا قدرت نه گفتن به دیگران مهم است؟

نه گفتن مهارتیه که هر انسانی باید اونو به دست بیاره تا بتونه در شرایط سخت خودشو درگیر هر مسئله ای نکنه. به گزارش آلامتو و به نقل از ما؛ همه آدما نیازمند ایجاد روابط اجتماعی با بقیه هستن و در ایجاد اینجور ارتباطاتی توقعاتی هم در بین اونا شکل میگیره. بعضی وقتا این تصور […]

Learn More

چرا خواب بد می بینیم؟

به چه دلیل خواب(رویا) می بینیم؟ این سوال ممکنه واسه شمام پیش اومده باشه؛ خواب یکی از مهم ترین و اثرگذارترین مسائل بر سلامت روح و جسم هر موجود زنده س. به گزارش آلامتو به نقل از تبیان؛ بهترین خواب واسه بزرگسالان بیشترین حد ۸ ساعت در طول شبه. باید تموم عوامل مزاحم و دچار […]

Learn More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *