چرا پدرها با کولر مشکل دارند؟!

کولر خونه dads-heating-air-conditioning

هممون معمولاً این تجربه رو داشته ایم که کنترل کولر خونه به دست پدر بیفته و خاموش شدن کولر هوای خونه رو گرم کنه! اما دلیل اینکار پدرها چیه؟

یه متخصص داخلی گفت: با گذروندن دوران میانسالی، کم کم چربی زیرپوست مردان کم شده و همین امر موجب نازک شدن پوست اونا شده و موجب می شه مردان سرما رو بیشتر احساس کنن.

جعفر نوابی در مورد دلیل مخالفت بیشتر مردان سن بالا با کولر، گفت: باید در این مورد به پدران و مردان سن بالا حق داد و دلیل اینم تغییرات فیزیولوژیکی در بدن اوناس.

ایشون گفت: با گذروندن دوران میانسالی و افزایش سن مردان، چربی زیر پوست اونا کم کم کم شده و همین امر موجب نازک شدن پوست اونا شده و دلیل می شه پوست اونا سرما رو بیشتر احساس کنه.

این متخصص داخلی اضافه کرد: واسه کاهش احساس سرما نیاز به چربی زیرپوستیه که با افزایش سن و کاهش چربی زیرپوست، پوست مردان نازک شده و سرما رو بیشتر احساس می کنن.

نوابی گفت: این روند در زنان معکوسه و با افزایش سن، چربی زیر پوست زنان زیاد می شه که همین امر موجب گرمایی شدن اونا در سنین بالا می شه.

ایشون اضافه کرد: علاوه بر این با از بین رفتن هورمون استروژن، زنان دچار احساس گر گرفتگی می شن که این احساس بیشتر تا سنین بالاتر باقی می مونه.

این متخصص داخلی در آخر از همه افراد خواست تا با در نظر گرفتن این مسئله بیشتر از قبل هوای پدران رو داشته و تلاش کنن در مورد به کار گیری کولر شرایط فیزیولوژیکی بدن اونا رو در نظر بگیرن.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

ایسنا

Related articles

چشم سوم چیست و چگونه فعال میشود؟

هممون با آدمایی در رابطه بوده ایم که دید روشن تری نسبت به زندگی دارن طوری که انگار همه وقایع رو به شکلی متفاوت تر از ما درک میکنن این افراد ممکنه تحت تاثیر فعال شدن چشم سومشان باشن. شم سوم که چشم داخلی هم نامیده می شه یه معنی عرفانی و مبهوت کننده از […]

Learn More

چرا ریتارگتینگ کسب و کار شما را متحول می‌کند؟

همه آمارهای دنیا در مورد تبلیغات ریتارگتینگ یا همون هدف گیری دوباره، این نکته رو تأیید می کنن که ریتارگتینگ واقعاً واسه کسب وکارها به درد بخور و حتی لازمه. طبق آمارهای موجود، به صورت میانگین تنها یه درصد از آدمایی که از سایت شما بازدید می کنن در اولین ورود از شما خرید می […]

Learn More

چطور در عرض سی روز یا کمتر شاد شویم؟

روحیه و خلق و خو، دارای نیروی در حال افزایش س، پس خلق عادت منفی بودن، موجب تقویت احساسات ناخواسته و ناخوشایند می شه تا وقتی که دیگه در باتلاقش فرو رفته و احساس کنین که دیگه نمی تونین بیرون بیایید. چیجوری می تونین جریان افکار منفی رو تغییر داده و آدم شادتری باشین؟ جوری […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *