اکتبر 25, 2020

چشمانی زیبا و گیرا با پپتیدها!

ابروها و مژه ها نقش مهمی در زیبایی چهره آدم و به طور خاص چشم ها دارن. مژه های پرپشت، بلند و تیره چشم ها رو برجسته و قشنگتر کرده و جذابیت اون رو دوبرابر می کنن. هم اینکه که ابروها به چهره و صورت فرم و شکل منحصربه فرد میدن. پس ریزش مژه و ابروها موجب مشکل در وضعیت ظاهری شده و استرس و اضطراب به همراه داره.

سینره

در این شرایط باید بر این استرس پیروز شده و به فکر راهکارهای منطقی و عملی بود. در مرحله اول بهتره بدونیم چه عواملی باعث ریزش ابروها و مژه ها می شن؛ مشکلات هورمونی، مصرف بعضی داروها، مشکلات تیروئید، افزایش سن، استرس، رنگ کردن، برداشتن و یا کندن ابروها، کاشت مژه، به کار گیری ریمل های ضدآب، فرمژه، به کار گیری چسب های قوی واسه چسباندن مژه مصنوعی و … بعضی از مهم ترین عوامل ریزش ابروها و مژه ها هستن.

در اینجور شرایطی موهای ابرو و مژه دچار سستی و ریزش می شن. الان با انجام آزمایش های جورواجور و تحقیقات زیاد درزمینه عوامل مؤثر بر رشد و تقویت ابروها و مژه ها، کالاهایی موثر با بهره گیری از شکل های جور واجور پپتیدها و عصاره های گیاهی وارد بازار شده ان. پپتیدها پروتئین های ریزمولکولی هستن که باقابلیت جذب سریع، اثر قابل توجهی دررویش موهای ابرو و مژه دارن.

سینره پشت سال ها تجربه تولید در بخش لوازم بهداشتی و آرایشی به عنوان یه برند ملی همیشه خود رو نسبت به مسائل و نگرانی های شهروندان این کشور مسئول و معتقد دونسته. این مسئولیت و تعهد همیشه ما رو بر این داشته تا به فرمول و نسخه ای در تولید محصولاتمون برسیم که در کنار درصد بالایی از طبیعی بودن، سلامت مصرف کنندگان رو تضمین کنه.

سرم تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سینره

این محصول دارای پپتیدهای مؤثریه که دلیل افزایش استواری موها در محل رویش، طولانی شدن فاز رشد موها و تحریک اون و رویش دوباره اونا می شه. وجود مواد مغذی ازجمله ویتامین ها و آمینو اسیدهای شامل گوگرد باعث تقویت ابروها و جلوگیری از ریزش اونا می شه. نکته مهم و اساسی در سرم تقویت کننده و ضد ریزش ابرو سینره اینه که دلیل تغییر رنگ ابروها نشده و هیچ گونه شوره یا سفیدی از خود به جای نمی گذارد. اپلیکاتور خاص این محصول مصرف اون رو راحت تر کرده و ماساژ ملایم اون روی ابروها علاوه بر پخش یکنواخت محصول، باعث تحریک گردش خون در محل و اکسیژن رسانی بهتر به ریشه ابروها می شه.

این مطلب را هم بخوانید :  چه خبر از کسر خدمت های سربازی + جدول

امتیازات:

– محرک رویش و رشد دوباره و تقویت ابرو

– جلوگیری از ریزش ابرو

– دارای مواد مؤثر جهت افزایش ضخامت تارهای ابرو

سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره

این محصول شامل فعال ترین ماده شناخته شده پپتیدی جهت افزایش رشد مژه ها می باشه و باعث افزایش ضخامت، استواری و پررنگ تر شدن مژه ها می شه. وجود شکل های جور واجور ویتامین ها و عصاره های گیاهی مثل ویتامین های گروه B و اسیدهای آمینه شامل گوگرد در این سرم دلیل تقویت ساختار مو، افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به فولیکول های مو می شه. پس از دوره کوتاهی به کار گیری سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه سینره، تماشاگر افزایش رشد و ضخامت قابل توجه مژه ها هستین. به علاوه این محصول با افزایش استواری مژه ها از اونا در برابر عوامل داغون کننده محیطی مواظبت می کنه. این محصول بدون مشکلات جانبی مانند تغییر رنگ پلک ها و بقیه مشکلات ایجادشده در اثر مصرف پروستاگلاندین ها می باشه.

امتیازات:

– شامل ترکیبات مؤثر جهت جلوگیری از ریزش مژه ها

– تقویت مژه، ریشه مژه ها و ایجاد استواری در اونا

– افزایش طول، حجم و ضخامت مژه ها

زندگی در دوران معاصر به دلایل زیاد استرس زا و اضطراب آوره. بخشی از این استرس ها درگیری ما با نگرانی سلامتیه. نگرانی ای درست و منطقی که زاییده شرایط الان زندگی ماست. بااین وجود ما بر این باوریم که راه حل درست و منطقی در اینجور شرایطی پیدا کردن درست ترین نسخه ممکنه. نسخه ای که در اون کمترین مضرات و بیشترین فواید ممکن وجود داشته باشه. سینره خود رو معتقد به ارائه درست ترین نسخه می دونه.

سلامتی به نسخه سینره

واسه اطلاعات بیشتر در مورد این اجناس و همین طور آگاهی بیشتر در مورد عوامل ریزش ابروها و مژه ها و پیدا کردن درمان مناسب واسه اونا به کمپین اجناس ابرو و مژه سینره ملحق شید.

http://eyelashbrow.cinere.ir

چیجوری با آرایش جوون شیم؟

چیجوری خط چشم گربه ای بکشیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *