۱۷ دلیل که نشان می‌دهد زنان رهبران بهتری هستند – بخش اول

کم پیش میاد که شرکتی رو ببینیم که زنا در اون پست مدیریتی داشته باشن (به خصوص در ایران). عموم مدیران رو مردان تشکیل میدن. دلیل این موضوع می تونه به عوامل مختلفی بستگی داشته باشه؛ بحث دید جنسیتی در جامعه، کمبود اعتماد به نفس و…

اعتماد به نفس

اما ما در این مقاله می خوایم نشون بدیم که زنا از توانایی و مدیریت بالایی بهره مند هستن. این مقاله به وسیله Businessnewsdaily جفت و جور شده، و هر کدوم از این دلایل رو یکی از مدیران خانوم شرکتای جور واجور واسه ما آورده. با Modir TV همراه باشین تا با ۱۷ دلیل که نشون میده زنان رهبران بهتری هستن آشنا شیم.

۱) زنان واسه تعادل بین کار و زندگی ارزش بیشتری قائل هستن

Amy Killoran، مدیر خلاقیت I Love Travel:

خلاقیت

«زنان رهبران بهتری هستن؛ چون که می تونن تعادل بین زندگی شخصی و کار حرفه ای رو بهتر از مردان برقرار کنن. یه خانوم مدیر، ارزش بیشتری واسه زندگی شخصی خود و کارمندانش قائله. اون همزمان که به مدیریت کارا فکر می کنه، به زندگی شخصی کارمندان هم اهمیت میده.

همین رابطه تقریبا صمیمی زنان با کارمندان شون تاثیر بسیار زیادی (به خصوص در ) در بازدهی کار و همدلی کارمندان داره.
کارمندان نیاز دارن که بدونن مدیرشون انسانه، نه یه ربات!»

۲) زنا همدلی بیشتری دارن

Anna Crowe، مدیر عامل و موسس Crowe PR:

«بیشتر زنان در همدلی، درک کردن و ایجاد رابطه با افراد، موفق تر عمل می کنن و این ویژگی خوب، به اونا کمک می کنه که بدونن با هرکی، چیجوری باید رفتار کنن و چیجوری به شخص، انگیزه لازم خودش رو بدن. این کار باعث می شه تا جو شرکت همیشه سرحال و سرحال باشه، و بازده کار تیم، بالا میره.»

۳) زنا شنوندهای فوق العاده ای هستن

کتاب Go For It!: A Woman’s Guide to Perseverance، یکی از پرفروش ترین کتابای سال ۲۰۱۶:

«خانوما می تونن مدیران و رهبران بهتری باشن؛ چون که به جای عکس العمل سریع در مقابل هر حرفی، می دونن که اول باید خوب گوش بدن، و بعد تصمیم بگیرن. این ویژگی، اونا رو در مواجه با موقعیتای سخت و پیچیده، منطقی تر از مردها می کنه.

اونا بدون توجه به درست یا نادرست بودن حرف شنونده، در اول خوب گوش میدن. این اتفاق باعث می شه که نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده بقیه بهتر دیده شه؛ فرصتی که مردها با عکس العمل هاشون (به جای گوش دادن هاشون) از دست میدن.»

۴) زنان، پرورش دهنده های بهتری هستن

Marilyn Heywood Paige، مدیر بازاریابی FiG Advertising:

«یکی از مهم ترین ویژگیای یه رهبر، اینه که بتونه تواناییای کارمندانش رو کشف، شکوفا و رشد بده. این به طور ذاتی در خانوما بهتر از آقایانه؛ یا به بیان خودمونی تر: شما با داشتن یه مدیر خانوم، می تونین به پیشرفت و شکوفایی اعضای شرکت تون بیشتر از زمان مدیریت یه مرد امیدوار باشین!»

۵) تمرکز اونا روی کار تیمیه

Katharine M. Nohr، کارفرما در Nohr Sports Risk Management:

خانوما به طور ذاتی و تجربی، در کارای تیمی موفق تر از مردان هستن. خانوما (به نسبت مردان) اشتیاق خیلی بیشتری در شنیدن نظرات بقیه و به کار گیری اون نظرات نشون میدن.
اونا این توانایی ذاتی رو دارن که مدیریت شرکت رو از یه تصمیم گیرنده کامل، به یه خونواده هم فکر و پیشرو تبدیل کنن.

بخش دوم مقاله رو در در ، بخونین.

Related articles

چطور یک پای کدوی خوشمزه بپزید؟

شده بخواین که مستقیما از خود کدو حلوایی مستقیما شیرینی پای کدو بدست بیارید؟ آموزش ما رو قدم به قدم دنبال کنین تا یه کدو حلوایی تازه رو به یه پای خوشمزه تبدیل کنین که واسه روزای تعطیل فوق العاده س. مواد لازم یه کدو حلوایی بزرگ یه لیوان (۲۵۰ میلی لیتر) شیر یا خامه […]

Learn More

چرا معاینه سالانه ضروری است؟

خیلی از بیماریا قبل اینکه علائم خود رو در بدن به صورت روشن نشون بدن تا مریض از وجود اونا خبردار شه، یه مدت در بدن به صورت نهفته و بدون علامت فعالیت می کنن و پس از اینکه در بدن مستقر شدن علائم روشن رو میدن که در این زمان درمان کامل مریضی مشکله. […]

Learn More

چقدر همسر خود را دوست دارید ؟

۱-شما به عنوان مرد خونواده ، چقدر عیالتان رو دوست دارین ؟! الف) به اندازه تعداد سکه های مهریه اش ب) به اندازه تعداد قطعات جهیزیه اش ج) به اندازه تعداد صفرای جلوی مبلغ موجودی حساب بانکی اش د) به اندازه تموم ستاره های آسمون در روز ! ۲ – چه دلیلی دلیل شد تا […]

Learn More