چکار کنیم که دوست داشتنی شویم؟

بیشتر آدما دوست دارن که واسه همه شناخته شده باشن. همه دوستشون داشته باشن و بتونن روی همه تاثیر بذارن…

بیشتر آدما دوست دارن که واسه همه شناخته شده باشن. همه دوستشون داشته باشن و بتونن روی همه تاثیر بذارن. دوست دارن وقتی حرفی میزنن مورد توجه بقیه قرار گیرند.

در کل توجه رو همه دوست دارن اما بعضی خیلی زیاد دوست دارن. از این رو بعضی وقتا دست به کارایی میزنن که شاید به نظر خودشون ایجاد جلب توجه کنه و بتونن از این روش دوست داشتنی شن اما همین سری کارا بعضی وقتا نه فقط باعث دوست داشتنی تر شدن نمی شه، بلکه ممکنه باعث ایجاد نفرت در بقیه شه.

از جملۀ کارایی که افراد اشاره شده انجام میدن میشه به مدلهای عجیب و غریب لباس و مو در محله های نامتناسب، گفتار بد در مقابل جمع، نشون دادن تواناییای بالقوه، بعضی وقتا دعوا و بحث و جنگ و بعضی وقتا مسخره کردن بقیه اشاره کرد.

حتما شمام این جور افراد رو زیاد دیدین.

و اما راههایی واسه دوست داشتنی شدن:

کار خاصی نکنیم و همونجوری که هستیم باشیم و به واسطۀ اعمال عجیب و غریب، باعث جلب توجه بقیه نشیم.

ادب و احترام همیشه باعث جلب توجه و علاقۀ دیگرونه.

الکی حرف نزنیم و فقط وقتی که جای حرف زدن ماست، جمله ای بگیم.

پاکی و زیبایی، یکی از رموز تاثیرگذاریه.

بقیه رو به مسخره نگیریم چون که باعث نفرت جمع نسبت به خودمون میشیم چون افراد خود رو به جای فرد مورد تمسخر قرار گرفته می ذارن.

شاید مطرح کردن چند راه حل فوق واسه خوانندگان فهمیده و کاملی مثل شما کمی احمقانه به نظر برسه اما اینطور نیس. حقیقت همینه.

همچنی بخونین: عشق واقعی چیجوری عشقیه؟

احتیاجی به فرمولهای پیچیده و به کار گیری ادکلنای عجیب نیس. سادگی عین خوشگلیه. لئوناردو داوینچی میگه: Simplicity is the ultimate sophistication یعنی سادگی و بی آلایشی آخر کماله. یه ظاهر ساده دلالت بر ذهنی ساده داره و ذهنی ساده یعنی خالی از آلودگی.

پس از اونجا که زیبایی جذب زیبایی میشه و هیچوقت جذب آلودگی نمی شه، اذهان قشنگتر رو به طرف خود جذب کرده و باعث دوست داشتنی شدن (!) میشیم.

جمع آوری : آلامتو

Related articles

چند دلیل اشتباه شروع زندگی مشترک

مجله ایده آل:  حتی اگه همه حولوحوش کار رو در نظر بگیرین، بازم نمی تونید بگید که انتخاب شما، صددرصد به یه ازدواج موفق ختم می شه، حتی اگه در شرایط فعلی، همه چیز طبق مراد شما پیش بره، نمی تونید رد کنین که زندگی در آینده هزار چرخ می زند و چرخ هاش می […]

Learn More

چطور ترمووود مناسب داشته باشیم؟

به جهت به کار گیری چوب در فضاهای باز باید با روشای خاصی مانند روش اشباع ، آمیختن با روغن داغ و گرما دادن، چوب رو در مقابل آسیبای خارجی از جمله سرما ، گرما ، رطوبت و … محکم کرد. ترمووود یکی از راه های استواری بخشی چوب به خاطر مصرف در فضاهای باز […]

Learn More

چرا موجوداتی با دو سر متولد می شوند؟

گربه ای که به دلیل مشکلات ژنتیکی با حالت دوچهره به دنیا اومده، پانزدهمین سال از زندگی اش رو تجربه می کنه. این موضوع بهونه ای شده تا نشنال جئوگرافیک به دلیل بروز این مشکل در حیوانات بپردازه. به گزارش آلامتو به نقل از ؛ این گربه که «فرنک و لوئی» اسمشه، تونسته نام اش […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *