اکتبر 30, 2020

چه شغلی راه اندازی کنم؟

حتی اگه پردرآمدترین صنعت جهان رو واسه شروع کار و کاسبی تون انتخاب کنین بازم تضمینی واسه موفقیت وجود نداره چراکه ممکنه آینده ای در صنعت مورد نظر شما وجود نداشته باشه.

یکی از چیزای مهم شروع یه کار و کاسبی جدید و موفق، شناخت کامل و انتخاب مناسب بازار و صنایع پایدار دارای پتانسیله. در این بررسی که بوسیله سایت .Inc در امریکا انجام شده، ۷ صنعت برتر، واسه شروع یه کار و کاسبی رو به رشد نام برده شده ان. این فرصت مناسبی واسه فعالان و مشتاقان، واسه راه اندازی یه استارت آپ جدید همراه با سوده.

به گزارش آلامتو به نقل از زومیت؛ شروع یه کار و کاسبی جدید همیشه با خطر همراه بوده، اما در این صنایع رو به رشد، شانس با شما یار هستش. در بررسی هرساله .Inc به بهترین صنایع واسه شروع کار و کاسبی براساس به دست آوردن موقعیت های آنی و بهتر به همراه پایداری دراز مدت کار انتخاب شده. این لیست که شامل نرم افزار کشاورزی و تا ورزش تفریحی ادامه داره، فرصت مناسبی واسه پیشرفت فعالان در مورد راه اندازی کسب و کاره.

تجارت الکترونیکی مواد غذایی

چه شغلی راه اندازی کنم,تجارت الکترونیکی مواد غذایی

تجارت الکترونیکی مواد غذایی به اندازه ی فروشگاه های خرده فروشی، در صنعت غذایی موثر نبوده. اما این روش با عوض شدن طرز فکر مصرف کننده ها واسه خرید مواد غذایی به صورت اینترنتی تغییر می کنه. کار آفرینانی که بتونن مواد تازه مورد نظر مصرف کننده ها رو با هزینه کم آماده کنن، از فرصت طلایی در این تجارت بهره مند هستن.

سرویس های گیمیفیکیشن

به کار گیری المان ها و تفکرات بازی گونه، در مورد هایی که وجود بازی ندارن

اجرای درست گیمیفیکیشن سخته. اما به کار گیری المان ها و تفکرات بازی گونه، در مورد هایی که وجود بازی ندارن دلیل درگیر کردن کارکنان و مشتریان شده و انتظار میره که رشد روز افزونی در چند سال آینده داشته باشه. کلید موفقیت واسه داوطلب ها در این فضا، پیشرفت نرم افزار ها و دیگه محصولاتیه که دلیل افزایش مطلوب فروش کار و کاسبی ها شده و به لذت بخش تر کردن محیط های کاری کمک می کنه.

نرم افزار های کشاورزی

تولید نرم افزار های کشاورزی بوسیله شرکت های جور واجور که افزایش سود کشاورزان رو به همراه داره، مدتیه که در آمریکا شروع شده. اما فعالیت در این صنعت هنوز اشباع نشده. انتظار می رود، سرویس ها و سیستم های کشاورزی الکترونیکی، از ۱.۵ میلیارد دلار تا ۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹ رشد داشته باشن. تازه وارد ها در این مورد باید آماده ی یه عالمه از اطلاعات باشن. با این وجود، اطلاعات مربوط به کشاورزی بوسیله کشاورز روزانه جمع بیاری می شه.

این مطلب را هم بخوانید :
۱۷ دلیل که نشان می‌دهد زنان رهبران بهتری هستند – بخش اول

نوشیدنی های آرامش بخش

بیشتر مردم آمریکا از نوشیدنی های انرژی زایی که مُد شده، خسته شده ان، و به دنبال نوشیدنی های جدیدی هستن که بر خلاف نوشیدنی های انرژی زا باعث آرامش می شن. این تغییر نیاز، دلیل به وجود اومدن صنعت ۱۵۰ میلیون دلاری نوشیدنی های آرامش بخش شده. با در نظر گرفتن گزارش مشکلات خواب ۷۰ میلیون آمریکایی، صنعت نوشیدنی های آرامش بخش واسه درمان مشکلات خواب، به یه فرصت جذاب تبدیل شده. داوطلبان این صنعت باید سریع وارد کار شن، چون خیلی از قفسه های فروشگاه ها با این نوع نوشیدنی ها پر شده.

تکنولوژی بخش های دولتی

بیشتر بخش های دولتی از تکنولوژی ها و سیستم های بسیار قدیمی استفاده می کنن، که دلیل به وجود اومدن یه فرصت واسه استارت آپ ها در مورد های نرم افزاری و سخت افزاری شده. به همین خاطر اگه بتونین بازده بازار ۴۵۰ میلیارد دلاری IT دولت رو زیاد کنین و کنترل این بخش خود مختار رو به دست بگیرین، کار و کاسبی شما به یه کار موافق تبدیل می شه. البته باید این موضوع رو در نظر داشته باشه که بستن قرار داد های دولتی، گذر از ۷ خان رستمه!

یوگا و پیلاتس

چه شغلی راه اندازی کنم,یوگا و پیلاتیز

بازار ۱۰ میلیارد دلاری یوگا و امثال اون، امید بزرگی رو واسه شروع یه کار و کاسبی جدید نوید می دهد، چون که این ورزش حالت حرفه ای نداره. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین با در نظر گرفتن افزایش اهمیت مردم به سلامت فردی، یوگا به ورزش پر طرفداری تبدیل شده. به دلیل مشکلات و محدودیت های کم این صنعت، رقابت بین باشگاه هایی که کلاس های یوگا و پیلاتس ارائه می کنن، بالا رفته.

سرویس اطلاعات ورزشی

صنعت ۱.۴ میلیارد دلاری اطلاع رسانی ورزشی به واسطه ی افزایش بینندگان مسابقات ورزشی و افزایش پهنای باند شبکه موبایل به سرعت در حال رشده. استارت آپ های موفق در این مورد اون هایی هستن که به تولید نرم افزار های خلاق و پلتفرم های آنلاین چندنفره مشغول هستن. در حالی که غول هایی چون Yahoo و ESPN در این مورد فعالیت می کنن، این شرکت ها کمتر از یه سوم سهم بازار رو به خود اختصاص داده ان.

چیجوری به پول برسیم؟

راه های افزایش درآمد کار و کاسبی

زومیت پولدار شدن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *