چه شغلی برای شما مناسب تر است ؟ (فال شغل)

ایا میدونید چه شغلی واسه شما مناسب تره و چه کارایی رو می تونین بهتر از بقیه انجام بدین؟

 

در این مقاله می خوایم ببینیم که هر کدوم از متولدین ماه های جور واجور، واسه چه شغلایی مناسب هستن. پس اگه دوست دارین بدونین که حرفه نجومی شما چیه، در این مقاله با ما همراه شید!

برج حمل (فروردین)

متولدین این ماه دوست دارن زندگی، کار، تفریح و…همه چیز خود رو جور واجور و مهیج کنن. از اونجا که عاشق تنوع و هیجان هستن، واسه کارایی مثل تبلیغات، رسانه های گروهی، طراحی مُد، و معماری مناسب هستن. متولدین فروردین در کارایی که نیازمند خلاقیته بسیار موفقن.

برج ثور (اردیبهشت)

متولدین این ماه دریای صبر و بردباری هستن. فقط کافیه منابع و فرجه کاری رو به اونا بدین تا سر موقع کار رو خوب براتون بکنن، و اصلاً هم براشون مهم نیس که اون کار چقدر خسته کننده ملالت آور بوده. این افراد بانکدارها، دانشمندها، حسابدارها و معلمای خوبی می شن، چون اینکارها نیازمند صبر و استقامته.

برج جوزا (خرداد)

متولدین این ماه منبع انرژی هستن، و از صبر کردن هم خسته نمی شن (مثل متولدین ماه اردیبهشت). به خاطر همین نیازمند حرفه هایی هستن که در اون فرد باید روی پای خود بایستد. اونا مکتشفین، مترجمین، و هتلدارهای خوبی می شن چون این کارا لازمه انرژی و نیروی فراوانه. این افراد حتی اگه ۵ سال هم از شروع کار یه پروژه بگذره، انرژی خود رو از دست نمی دن.

برج سرطان (تیر)

متولدین این ماه شنوندگان بسیار خوب و واسه دردودل فوق العاده هستن. این افراد طبیعتاً واسه شغلایی که نیازمند ارائه پند و اندرزه مثل مشاوره، حقوق، روانشناسی، روانپزشکی و تدریس بسیار مناسب هستن. اینا آدمایی احساساتی هستن، به خاطر همین نسبت به احساسات بقیه هم حساس هستن و هر کاری از دستشون برمیاد واسه رفع درد و رنج بقیه انجام میدن.

برج اسد (مرداد)

بشاشیت و جمع گرایی زیادتر از اندازه، و توانایی متولدین این ماه واسه القای زندگی و زندگی حتی در کسل کننده ترین موقعیتا، باعث می شه بتونن رهبران فوق العاده ای شن. این افراد هم اینکه در شغلایی که در اون نیاز به جنب و جوش، انگیزه و خلاقیت زیاده هم موفق می شن. رسانه های گروهی، تدریس، هنر، و تبلیغات از جمله کارهاییه که خوب از پسش برمی آیند. اونا هم اینکه می تونن رئیس جمهور، مدیر و رئیس و ویراستارهای فوق العاده ای شن.

برج سنبله (شهریور)

تکیه کلام متولدین این ماه “موشکافی کن!” است. با در نظر گرفتن همین علامت کارایی به اونا داده شه تا بتونن این نیاز داخلی خود رو واسه تحقیق و تحلیل ارضاء کنن. تحقیقات، کشف، آزمایشات و تحقیقات پزشکی بهترین شغلای مناسب واسه اوناس.

برج اندازه (مهر)

این افسونگران خوش زبون در زمینه هایی توانایی دارن که بتونن از این سرمایه خدایی خود استفاده کنن. متولدین این ماه بهترین سیاستمداران، مشاوران تحصیلی و آموزشی، دلالان، و مشاوران هستن. اونا آدمایی منصف و بااخلاق هستن، و در شغلای که نیازمند قضاوت و انصافه هم بسیار موفق می شن.

برج عقرب (آبان)

متولدین این ماه آدمایی بسیار فردگرا هستن. اونا دوست دارن به سبک و مرام خود کار کنن و کسی در کار اونا دخالت نکنه. به طور خلاصه بگم، از رئیس و آقا بالا سر داشتن بدشون میاد. اونا می تونن موسسان شرکت، تاجران، مدیران، مشاوران خوبی باشن.

برج قوس (آذر)

متولدین این ماه عاشق مسافرت و دوستیابی هستن و بسیار خوش صحبت هستن. به خاطر همین خصوصیات و ویژگیا می تونن در کارایی مثل فروشندگی موفق شن. اونا هم اینکه برنامه ریزان و بازاریابان موفقی هستن. در هر کاری که با مشتری و ارباب مراجعه سروکار داشته باشه، اونا موفقن.

برج جدی (دی)

متولدین این ماه اشتیاق چندانی واسه انجام کارای بزرگ ندارن، و دوست دارن به حال خود باشن. اونا با وسایل و لوازم بیجان رابطه بهتری برقرار می کنن تا آدما. شغلای مورد علاقه اونا کارای نرم افزاری کامپیوتر، و مهندسی فناوری اطلاعاته. اونا مکانیکا و تعمیرکارهای خوبی می شن.

برج دلو (بهمن)

متولدین این ماه آدمایی پیشرفت خواه، پیشرو و آینده نگر هستن. بهتره اونا در قسمت برنامه ریزی و سرپرستی شرکت به کار گمارده شن. علاوه بر اینا، اونا ستاره شناسا، فالبینان، و طالع بینان بسیار خوبی می شن. بله، اونا بیشتر از بقیه مردم می تونن آینده نگری کنن.

برج حوت (اسفند)

متولدین این ماه دنباله روهای بسیار خوبی هستن. اونا می تونن با کمک گرفتن و پیروی از کتاب راهنما، دشوارترین کارا رو هم بکنن. اونا نایب رئیس جمهور، نایب وزیر و نایب رئیس و معاونان خوبی می شن.

Related articles

چرا موی سر ریزش میکند؟

آلامتو : یکی از مشکلات بیشتر افراد ریزش موی سر و نبود باخبر شدن از دلایل بوجود اومدن این مشکله در این مقاله ۱۰ مورد ار عادی ترین دلایل ریزش مو رو بررسی می کنیم. مشکلات تیروئید یکی از مشکلات مریضی هاشیموتو و یا پرکاری تیروئید، ریزش مو به دلیل نبود تعادل هورمونیه. هورمونا، عملکردهای […]

Learn More

چرا زوج‌های نازا چند قلو به دنیا می‌آورند؟

یه متخصص زنان و زایمون گفت: چند قلوزایی خود یکی از مشکلات بارداری حساب می شه،که این دلیلای زیادی داره. نوش آفرین ستاری متخصص زنان و زایمون در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛گفت: داروهایی که واسه تحریک تخمک گذاری تجویز می شه شدیدا باعث چند قلوزایی می شه . ایشون اضافه کرد :دلیل […]

Learn More

چرا زنان نسبت به مردان به خواب بیشتری نیاز دارند؟

هرچند هرکسی باید تلاش کنه خواب کافی داشته باشه، اما تحقیقی جدید از دانشگاه دوک نشون داده کمبود خواب می تونه واسه زنان خطرناک تر از مردان باشه. محققان این گونه برداشت کردن که کمبود خواب و استراحت، نتیجه های جسمی و ذهنی بیشتری روی زنان داره. یافته های این مطالعه می تونه پیشنهاد هایی […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *