چه رنگهایی برای پوستهای تیره مناسب هستند؟

باور داشته باشین یا نداشته باشین ، حتی اگه بهترین و جذابترین لباس دنبا رو هم بپوشید اگه رنگش واسه شما مناسب نباشه خوب به نظر نمی رسه. رنگ مو و رنگ آرایش شمام به همین اندازه در ظاهر شما تاثیر داره. اگه پوست تیره ای دارین خیلی خوش شانسین چون رنگهای جور واجور بسیار زیادی واسه پوست شما مناسبه.

رنگ لباس:

کسائی که پوسته های تیره ای دارن می تونن از رنگهای روشن و خوشحال استفاده کنن. رنگهای صورتی ، زرد و بنفش کم رنگ اختلاف بسیار زیبایی با پوست شما دارن و رنگ چهره شما رو روشن تر می کنن. رنگهایی مثل قرمز و مشکی هم واسه شما مناسب هستن چون باعث می شن رنگ چهره شما به طور کامل” مشخص و نمایان شه. علاوه براین ، رنگ بادمجانی هم مکمل خیلی خوبی حساب می شه .

رنگ آرایش:

اول از همه کرم پودری پیدا کنین که با رنگ پوست شما هماهنگی داشته باشه. یه سایه چشم شکلاتی رنگ انتخاب کنین و خط چشم قهوه ای بکشین تا چهره شما قشنگتر و طبیعی به نظر برسه.

موها

: کسائی که رنگ پوستشون تیره س وقتی موهاشون طبیعیه خیلی قشنگ تر به نظر می رسن. موهای مشکی ، قهوهی پر رنگ و یا کم رنگ واسه پوسته های تیره خیلی مناسب هستن . موهای بلوند و یا قرمز براق باعث می شن صورت شما غیر طبیعی به نظر برسه و مکمل خوبی واسه رنگ پوست شما نیستن.

چیجوری فهمیده باشین که رنگ درست رو انتخاب کردین؟

وقتی لباستون رو پوشیدید ، موهاتون رو درست کردین و آرایش کردین با دقت در آینه نگاه کنین و ببینین پوستتون چیجوری به نظر می رسه . اگه پوستتون سالم و نورانی به نظر می رسه مطمئن باشین که از رنگهای مناسب و درست استفاده کردین. اگه مثل آدمهای مریض ، خسته و بی رنگ و رو به نظر می رسید باید از رنگهای دیگری استفاده کنین. اگه رنگهای مناسب پوستتون رو پیدا کنین بهتر از همیشه به نظر می رسین.

رنگ مو پرتال آفتاب

Related articles

چرا شیر مادر برای کودک ضروری است؟

عادت دادن کودکان به نوشیدن شیر، فواید موندگاری از جمله بهبود توانایی جسمی و حفظ تعادل در دوران میانسالی و سالمندی داره. تحقیقات جدید نشون میدن که اضافه کردن ۱ لیوان شیر به رژیم غذایی روزانه کودکان موجب ۵ درصد افزایش در سرعت راه رفتن و ۲۵ درصد کاهش در خطر نبود حفظ تعادل در […]

Learn More

چند توصیه مفید برای رهایی از اضطراب زنگ تلفن همراه

اگه شمام بدون اینکه موبایل تون زنگ بخوره، دچار توهم شنیدن صدای زنگ تلفن یا احساس کاذب ویبره اون می شید، در صورت تکرار این توهم، شاید به اضطراب به وجود اومده بوسیله زنگ موبایل یا «سندرم توهم زنگ تلفن» گرفتار شده اید که اون رو به اصطلاح «رینگزایتی» هم می نامند. در این مقاله […]

Learn More

چطور انتقاد پذیر باشیم؟

قبول کردن انتقاد کار سختیه اما یه مرحله بزرگ در پیشرفت شخصیت شما هستش تلاش کنین انتقاد رو به طور کامل درک کنین و بعد تصمیم درستی بگیرین. به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ اینکه از زحماتتان انتقاد کنن، دردآوره. وقتی بقیه رفتارای غلط شما رو گوشزد می کنن و می خواهند […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *