دسامبر 3, 2020

چند ویژگی دسته گل مناسب برای عروس

پس از لباس عروس و آرایش مناسب یکی دیگه از جلوه های زیبای عروس خانوما انتخاب دسته گلی هماهنگ و قشنگتر هستش که واسه جفت و جور اون باید نکاتی در نظر گرفت تا انتخاب به درستی انجام شه. انتخاب گل از شکلای جور واجور گل فروشیا به سلیقه شما صورت میگیره هم اینکه می تونین با خدمات مجالس و یا تشریفات عروسی  که برگزار کننده مراسم شما در محل باغ عروسی یا تالار هستن در مورد نوع و رنگ گل مناسب مشورت کنین. در ادامه به مواردی از انتخاب مناسب می پردازیم.

در اول هماهنگی بین  لباس عروس واندازه دسته گل مهمه. دسته گل کوچیک مناسب کسانیه که مایل هستن مدل لباسشون بیشتر به چشم آید. گلای آویزون و آبشاری هم واسه خانوما که دامن لباس عروسشان ساده س! مناسبه. انتخاب دسته گل عروس براساس فصلی که در اون مراسم برگزار می شه بسیار راحت تر  و به صرفه تره. واسه بهار گل لاله و نرگس،تابستون رز، واسه پاییز زنبق و در زمستون نیلوفر از گلای مناسب هر فصل هستن. بهترین انتخاب واسه دسته گل عروس گلای مقاوم هستن که خیلی راحت و زود پژمرده نشن مانند رزهای هلندی ، لیلیومای هلندی ، ارکیده و آفتابگردان. دسته گل عروس میتونه از یه نوع گل باشه و یا از یه سری از چندین نوع گل باشه. گل رز از پر طرفدارترین انتخابا هستش.

دسته گل مناسب واسه عروس

اندازه و رنگ دسته گل عروس

اندازه دسته گل بستگی به اندام و اندام عروس خانوم هم داره. اگه عروس خانوم ریز اندامه انتخاب دسته گل کوچیک واسه اون مناسبه البته از زیبایی و جذابیت دسته گل نباید کم بشه. عروسای بزرگ اندام و قد بلند  بهتره دسته گل بزرگتر انتخاب کنن که دنباله دار بوده و در انتهای اون کشیدگی داره و مناسب با قد بلند عروس خانمه. رنگ پوست و آرایش باید با رنگ دسته گل عروس هما هنگی داشته باشه. خانمای که پوستشون سفیده نباید از گلای تیره انتخاب کنن و واسه خانمای با رنگ پوست تیره دسته گل صورتی مناسبه. در موقع خرید دسته گل با گل فروش مشورت کنین و در مورد رنگ و مدل گلا از اون راهنمایی بخواین حتی می تونین نمونه دسته گلایی که قبل درست کرده رو ببینین و از اون واسه بهترین انتخاب خود ایده بگیرین.

این مطلب را هم بخوانید :
چرا ریکاوری بدن بعد از ورزش مهم است؟

 مدل دسته گل عروس:

 دسته گل با ارکیده: با طراحی خاص بسیار شیک و قشنگتر که مورد انتخاب عروسایی با طبع گرمه.

دسته گل رز: پرطرفدارترین انتخاب که نماد عشق و دوستیه جلوه زیبایی به عروس و لباس اون می بخشه.

 دسته گل لاله: نماد محبت بوده که در اندازه ها و رنگای جور واجور براساس سلیقه در دسته گل عروس استفاده میشن.

دسته گل عروس با لیلیوم: از محبوب ترین دسته گلا هستش که نوعای جورواجور اونم در  تزیین ماشین عروس هم به کار میره. قیمت دسته گل لیلیوم کمی گرانه و بهترین نوع اون هلندیه چراکه در مقابل گرما و کم آبی مقاومه و دیر پژمرده می شه.

دسته گل عروس پائونیا: واسه علاقه مندان به گلای بزرگ این نوع گل مناسبه، که به گل صد برگ می شناسنش. عطر و بوی  این گل بسیار معطره که با ترکیب گلای دیگه دسته گل بسیار جذابی رو میشه درست کرد.

دسته گل آلاله: ترکیب آلاله و گل رز، دسته گلی بسیار جذاب و شیکه که در رنگای صورتی و زرد و سفید و.. میشه ازش استفاده کرد.

مدل دسته گل عروس با لیلی کالا: لیلی کالا یه جور از گل نیلوفره و دارای ظرافت خاصی  بوده که خم شدن و انحنای اون به زیبایی اون اضافه کرده. تنوع در اندازه و رنگ اون دسته گلای عروس کم نظیری رو خلق می کنه.

دسته گل عروس با گل مروارید: واسه کسائی که مراسم عروسیشان در فصل بهار و تابستانه، انتخاب این نوع گل بسیار شیک و جذابه.

دسته گل با گل ادریسی: این نوع در رنگای صورتی، سفید، سبز، کبود و آبی بوده و دارای گل برگای بزرگ و زیاده که این نوع گل هم می تونه انتخاب مناسبی باشه.

 دسته گل عروس یاسمن: از این  نوع گل معمولا واسه تکمیل کردن دسته گل استفاده میشن. گلی ریز و ظریف که در لابه لای گلای بزرگ جای قرار می گیرن و فضاهای خالی رو می پوشونن.

واسه به دست آوردن جزییات بیشتر درباره سفره عقد به سایت تشریفات ثمین مراجعه کنین.

www.tashrifatsamin.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *