چند نفر تاکنون فیلم موهن را دیده اند

گوگل به بهونه آزادی بیان اعلام کرد حاضر به حذف فیلم موهن به ساحت پیامبر اسلام (ص) از پایگاه اینترنتی یوتیوب نیس.

شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ گزارش داد: به دنبال درخواست کاخ سفید مبنی بر حذف فیلم ضد اسلامی از یوتیوب، گوگل با تکیه بر آزادی بیان اعلام کرد، این فیلم که جهان اسلام رو به آتیش کشیده حذف نمیکنه.

واشنگتن از یوتیوب خواست که قوانین مربوط در ممنوع بودن نشر سخنان نفرت انگیز و تحریک کننده علیه گروه های دینی رو رعایت کنه.

گوگل اعلام کرد این فیلم که تا الان بیشتر از هفت میلیون نفر از اون دیدن کردن، با قوانین مطابقت داره. اما شونزده هزار کاربر اینترنت با گوگل هم عقیده نیستن. شونزده هزار نفر در دادخواستی اینترنتی این فیلم رو موهن به اسلام دونسته ان و خواهان ممنوع بودن پخش اون از اینترنت شدن.

به هر حال اگه گوگل اینجور خواستی رو قبول نکنه، مورد سانسور خیلی از کشورها قرار می گیره. الان در هند، مالزی، دسترسی به این فیلم ممکن نیس.

به دنبال حمله خونین به کنسولگری آمریکا در بنغاری هم گوگل راسا به محدود کردن دسترسی به این فیلم در لیبی و مصر تصمیم گرفته.

جهان نیوز

Related articles

الگوریتم رنک برین RankBrain گوگل چیست؟

موضوعات آموزش سئو مقالات سایت برتر برچسبا الگوریتمای گوگل سئو سرفصلای مقاله   الگوریتم رنک برین RankBrain چیه؟ یادگیری ماشین یا ماشین لرنینگ چیه؟ هوش مصنوعی چیه؟ الگوریتم اصلی موتور جستجوی گوگل چیه؟ رنک برین بخشی از الگوریتم جستجوی مرغ مگس خوار گوگله؟ رنک برین گوگل و تاثیر اون بر سئو و بهینه سازی سایتا […]

Learn More

چطور از سروصدای منفی زندگی رها شویم؟

هیچ وقت به این فکر کرده اید که به چه دلیل کازینوهای لاس وگاس اون قدر پر سرو صدا هستن ؟ اونا با به کار گیری نورهای نورانی و خوشحال و فضایی پر سرو صدا حواس تون رو از این واقعیت که دارین پول تون رو خرج می کنین پرت می کنن . سروصدا فقط […]

Learn More

چرا صدای ضبط شده متفاوت است؟

خیلی از سوالات به ظاهر ساده و بدون جواب میتونن جوابی به طور کاملً علمی و عجیب داشته باشن. به گزارش آلامتو و به نقل از مردمون؛ مثلا تا حالا به این فکر کرده اید که: به چه دلیل صدامون وقتی که ضبط می شه فرق می کنه؟ صدا چیجوری به گوش داخلی می رسد؟ […]

Learn More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *