چند قدم کوتاه تا موفقیت … فقط چند قدم

success

وب برندینگ : ممکنه که راه های مختلفی رو واسه رسیدن به موفقیت و در آخر رسیدن به شادی مورد به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین، اما همیشه راهکارایی هست که شما با اونا ۹۹.۹ درصد به موفقیت می رسید.

مثبت فکر کنه و مثبت فکر کنین و سپاسگذار باشین

به قول دکتر حلت مدیر مجله موفقیت ، همیشه مثبت فکر کنین، از همه نعمتایای خود تشکر کنین . به قول یه جمله معروف که روزانه شاید بارها در صدا و سیما جمهوری ایران این رو شنیده باشین هر وقت که از خواب بیدار میشین بگید :صبح بخیر خدا جون، یا بگید :خدا بخیر کنه صبح شده! هر روز که از خواب بیدار میشین احساس سپاسگذاری کنین . وقتی که در حال رانندگی هستین و یا حتی اینکه پشت چراغ قرمز گیر کردین ، هموراه شکر گذار همه این نعمتا باشین ، بله حتی چراغ قرمز !!! . سپاس گذار همکارانی باشین که در کنار شما کار می کنن ، سپاس گذار کارمندان باشین که واسه شما کار می کنن . بزودی زود این احساس شکرگذاری تبدیل به بخشی از شما می شه و این اولین قدم رسیدن به موفقیته، موفقیتی که شما رو جاودان می کنه . افراد زیادی هستن که همیشه منفی فکر می کنن و باحال اون هستش که به نظر می رسه تعداد این افراد بیشتر از مثبت اندیشانه. وقتی که شما خودتون رو با احساسات مثبت پر کنین، همه چیز مثبت تر به شما جذب می شه.

تجسم سازی رویاهای خود

چیزایی رو که آرزوی گرفتن اونو دارین، تو ذهن خود تجسم کنین ( این چیزها می تونن مادی و یا الهی باشن ) . واسه لحظاتی در روز چشماتون رو ببندین و آرزوهاتون رو تجسم کنین ( البته این رو یادتون نره که در رویاهای خود غرق نشید ، در این صورت شما راه برعکس موفقیت رو دنبال میکنین ) . با تجسم کردن آرزوهای خود ، قانون جذب رو فراخوانی کردین، منظور از قانون جذب این نیس که اگه شما پولی بخواین ، قانون جذب درب منزل شما رو بزنه و به شما کلی پول بده، خیر!!! ، منظور اینه که در وجود شما نیرویی رشد می کنه که باعث افزایش تلاش و بروز همت در اراده شما می شه و زین پس به صورت ناخودآگاه شروع به تلاش واسه رسیدن به خواسته های مورد نظر خود میکنین. سایت وب برندینگ خود تجسم یکی از رویاای بنده بوده. جدی عرض می کنم !

به چیزی که می خواین برسین، ایمان داشته باشین

به قول مارتین لوتر کینگ که گفته :” اولین قدم ایمان ، چیزی واسه دیدن نداره فقط باید اونو لمس کنین” . شک و دودلی رو دور بریزین و اونو تبدیل به یقین کنین که به اون می رسین .

عمل کنین ( به چه دلیل فقط حرف؟؟؟)

به حرفایی که زده این! به فکرایی که کردین! عمل کنین . نمی گیم تموم وقت خود رو بذارین ولی در آخر باید وقتی بذارین !!!

از تجربیات قبلی خود درس بگیرین

تجربیات اشتباه باعث کم شدن خطا در کار شما می شه. تلاش کنین دیگه اشتباهات گذشته خود رو تکرار نکنین . به قول ضرب المثل ما ایرانیا ” آدم از یه سوراخ دوبار نیشنمی خوره”  شمام دوبار نیش نخورین !!! از تجربیات خود بهره مند شید و از اونا استفاده کنین . اگه در گذشته کاری رو شروع کردین که به شکست ختم شده، تجزیه، تحلیل و بررسی کنین که به چه دلیل شکست خوردین ؟ خواهش می کنیم که بر آبی که روی زمین ریخته شده دیگه فکر نکنین! ، به فکر این باشین که آب دیگری بر زمین ریخته نشه .

تموم تلاش خود رو در هر وضعیتی بکنین!

همیشه در به محقق رسیدن آرزوهایی خود ، ۱۰۰ درصد وجود خود رو بذارین . این چیزی بسیار سخته اما موفق میشین . روی آرزوی موفقیت من هم واسه خودتون حساب کنین.

وب برندینگ

Related articles

چه افرادی زیر آب‌ زن‌ هستند؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ “فاطمه بیات” جامعه شناس اظهارکرد: این موضوع یه پدیده فرهنگی بسیار خراب کننده س که خود کم بینی خیلی از افراد و عقده های روان شناختی فرصت های به دست نیامده، دلیل تشویق آدما به به کار گیری این ترفند می شه که باید با جربزه جلوی این افراد ایستاد […]

Learn More

چشم سوم چیست و چگونه فعال میشود؟

هممون با آدمایی در رابطه بوده ایم که دید روشن تری نسبت به زندگی دارن طوری که انگار همه وقایع رو به شکلی متفاوت تر از ما درک میکنن این افراد ممکنه تحت تاثیر فعال شدن چشم سومشان باشن. شم سوم که چشم داخلی هم نامیده می شه یه معنی عرفانی و مبهوت کننده از […]

Learn More

چرا چاق می‌شویم؟ دلایل چاقی ناگهانی

دلایل چاق شدن میتونه اصلی ترین جواب واسه مشکلات اضافه وزن شما باشه! به گزارش آلامتو و به نقل از علم ورزش؛ چاقی یکی از بزرگترین مشکلاتی که سلامتی رو به خطر انداخته و موجب مریضیای زیادی می شه که هرساله میلیونا نفر رو به کام مرگ می کشونه. این مریضیا شامل دیابت، مریضیای قلبی […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *