چند خبر از اخراجی های ۳

استی این روزا، از اخراجیای ۳ و مسعود ده نمکی چه خبر؟

شامگاه دیروز که نه، پریروز، مسعود ده نمکی به شبکه یه اومد و به مناسبت هفته دفاع مقدس، با شرف الدین، پای صحبت نشست و ناگفته هایی از ساخت اخراجیا رو بر زبون راند. مثل همیشه هم، با شدت زیادی، شروع کرد به پشتیبانی از محصول هنری و سینمایی خودش.

کاریکاتور مسعود ده نمکی - اخراجیا 3

آقا مسعود، البته این روزا وبلاگی هم داره که همیشه، به روزش می کنه تا علاقه مندان اون و روزنامه نگارانی که میخوان اخبار مربوط به اون و هم اینکه نظرات مربوط به اون رو دنبال کنن، به اونجا بیان و از اوضاح و احوال اون، بی خبر نمانند. چرخی در این وبلاگ زدیم تا آخرین خبرهای مربوط به ده نمکی و اخراجیای ۳ رو استخراج کنیم. این خبرها، به قراری هستن که می خونین:

• داستان اخراجیای ۳ رو پیش بینی کنین و جایزه بگیرین. این آگهی، روی وبلاگ ده نمکی قرار داده شده، اونم به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی اخراجیای ۳. قراره که مراسمی هم برگزار شه و به صد نفر از کسائی که نزدیکترین حدس رو زده باشن، جوایزی هم اهدا شه. در آخر اینم در نوع خودش، روش هدف دار خاصی حساب می شه.

• مثل بچه های آدم ما رو آواره می خوان/ از بهشتی که خدا خواسته برا اخراجیا. و اینم بیت آخر شعری، از محمد مودب، که ده نمکی روی وبلاگش گذاشته.

• و البته آقا مسعود، یه کاریکاتور هم که بقیه از اون و استخاره ای که واسه ساخت اخراجیای ۳ گرفته، کشیده ان، روی وبلاگش گذاشته که در نوع خودش جالبه.

ده نمکی، چند تا عکس هم از مراحل انتخاب لوکیشنا گذاشته که در اون، همراه بعضیا دیگه، مشغول بررسی یه منطقه س تا ببینه به کارش می خوره یا نه.

• و البته ده نمکی، خبری اینترنتی رو هم روی وبلاگش گذاشته که ماجرای تقلید هالیوودیا از اخراجیای ۲ رو تبلیغ کرده بود و با این اسلاح، میخواس که فیلمی رو به خلق الله بفروشه که این فیلم هم، دوبله شده اش از شبکه تهران پخش شد؛ با عنوان اخراجیا در سومالی.

جمع آوری : پایگاه تفریحی آلامتو

به نقل از : تبیان

Related articles

چه سوالاتی از خودمان بپرسیم؟

چند سال پیش سردرگم شده بودم. احساس خستگی، ترس، دودلی، اضطراب و شکست می کردم. در بن بست کاری گیر کرده بودم و از انتظارات جامعه به تنگ اومده بودم. نمی دونستم واقعاً باید با زندگیم چه کنم. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمون؛ اونقدر واسه خودم ارزش قائل بودم که بخوام زندگیم […]

Learn More

چشمانی زیبا و گیرا با پپتیدها!

ابروها و مژه ها نقش مهمی در زیبایی چهره آدم و به طور خاص چشم ها دارن. مژه های پرپشت، بلند و تیره چشم ها رو برجسته و قشنگتر کرده و جذابیت اون رو دوبرابر می کنن. هم اینکه که ابروها به چهره و صورت فرم و شکل منحصربه فرد میدن. پس ریزش مژه و […]

Learn More

چرا وزن کم میکنم؟

اگه شما جزو اون دسته از خانوم هایی هستین که از جستجو میان مجلات جور واجور واسه پیدا کردن مقالاتی در مورد ی از دست دادن وزن و برنامه های غذایی خسته شده ان، ما درکتون می کنیم! به گزارش آلامتو به نقل از فیتنس مگزین؛ بر خلاف باور رایجی که خانوم ها همیشه به […]

Learn More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *