چند خبر از اخراجی های ۳

استی این روزا، از اخراجیای ۳ و مسعود ده نمکی چه خبر؟

شامگاه دیروز که نه، پریروز، مسعود ده نمکی به شبکه یه اومد و به مناسبت هفته دفاع مقدس، با شرف الدین، پای صحبت نشست و ناگفته هایی از ساخت اخراجیا رو بر زبون راند. مثل همیشه هم، با شدت زیادی، شروع کرد به پشتیبانی از محصول هنری و سینمایی خودش.

کاریکاتور مسعود ده نمکی - اخراجیا 3

آقا مسعود، البته این روزا وبلاگی هم داره که همیشه، به روزش می کنه تا علاقه مندان اون و روزنامه نگارانی که میخوان اخبار مربوط به اون و هم اینکه نظرات مربوط به اون رو دنبال کنن، به اونجا بیان و از اوضاح و احوال اون، بی خبر نمانند. چرخی در این وبلاگ زدیم تا آخرین خبرهای مربوط به ده نمکی و اخراجیای ۳ رو استخراج کنیم. این خبرها، به قراری هستن که می خونین:

• داستان اخراجیای ۳ رو پیش بینی کنین و جایزه بگیرین. این آگهی، روی وبلاگ ده نمکی قرار داده شده، اونم به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی اخراجیای ۳. قراره که مراسمی هم برگزار شه و به صد نفر از کسائی که نزدیکترین حدس رو زده باشن، جوایزی هم اهدا شه. در آخر اینم در نوع خودش، روش هدف دار خاصی حساب می شه.

• مثل بچه های آدم ما رو آواره می خوان/ از بهشتی که خدا خواسته برا اخراجیا. و اینم بیت آخر شعری، از محمد مودب، که ده نمکی روی وبلاگش گذاشته.

• و البته آقا مسعود، یه کاریکاتور هم که بقیه از اون و استخاره ای که واسه ساخت اخراجیای ۳ گرفته، کشیده ان، روی وبلاگش گذاشته که در نوع خودش جالبه.

ده نمکی، چند تا عکس هم از مراحل انتخاب لوکیشنا گذاشته که در اون، همراه بعضیا دیگه، مشغول بررسی یه منطقه س تا ببینه به کارش می خوره یا نه.

• و البته ده نمکی، خبری اینترنتی رو هم روی وبلاگش گذاشته که ماجرای تقلید هالیوودیا از اخراجیای ۲ رو تبلیغ کرده بود و با این اسلاح، میخواس که فیلمی رو به خلق الله بفروشه که این فیلم هم، دوبله شده اش از شبکه تهران پخش شد؛ با عنوان اخراجیا در سومالی.

جمع آوری : پایگاه تفریحی آلامتو

به نقل از : تبیان

Related articles

چرا لاغر شدن سخت است؟

لاغری آسون فقط یه شعاره و شدنی نیس؟ به گزارش آلامتو و به نقل از بدونیم؛ خیلیا می گن کاهش وزن نشدنی و کمی دلسرد کننده س. بیشتر مردم با کم کردن کالری می تونن وزنشون رو کم کنن اما اکثریت اونا دوباره به همون وزن قبلی برمی گردن. دلیلش اینه: بدنمون با گرسنه شدن […]

Learn More

چطور می توانیم چشمهای ریز را درشت کنیم؟

اینجا چند روش واسه بزرگ تر کردن چشمهای ریز ذکر می کنیم.   ۱ مژه هاتون رو فر کنین یکی از آسونترین راه ها واسه بزرگتر نشون دادن چشمها ، فرکردن مژها توسط فرمژهه. خیلی مهمه که حتما” قبل از به کار گیری ریمل ، مژه هاتون رو فر کنین و اگه از یاد بردین […]

Learn More

چرا گردن قوها بلند است؟

یه عکاس موسسه نشنال جئوگرافیک با تصویربرداری از قوها به پاسخی واسه دلیل گردن های بلند و زیبای اونا رسیده…         یه عکاس موسسه نشنال جئوگرافیک با تصویربرداری از قوها به پاسخی واسه دلیل گردن های بلند و زیبای اونا رسیده. قوها به دلیل نبود توانایی شیرجه در آب مانند مرغابی ها، […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *