اکتبر 30, 2020

چقدر می توان روی قهرمانی کرواسی در جام جهانی روسیه حساب کرد؟

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که بزرگترین اتفاق در میان بازیای فوتباله، در حال برگزاری بوده و تیمای بزرگ و مختلفی در این تورنمنت یافته های عجیبی به دست آوردن. یافته های گروه بندیا مشخص شده و تک تک تیما با همدیگه به رقابت پرداختن. اما این بار بازیای نیمه پایانی هم تموم شد و تکلیف هر چهار تیم شرکت کننده هم مشخص شد. این بدون معناست که حالا زمان جام جهانی در بخش فیناله. فینال رو میشه جذاب ترین بخش جام جهانی دونست که برنده اون جام رو بالای سر می بره و واسه چهار سال از این جام و عنوان نگهداری می کنه. امسال هم دوره حیرت زدگی بود و تیمای مدعی یکی پس از دیگری حذف شدن و به خونه برگشتند. از بین چهار تیم راه یافته به نیمه پایانی، دو تیم انگلیس و بلژیک نتوانستد شانس راه یابی به فینال رو داشته باشن و قراره واسه کسب مقام سومی با هم مسابقه بدن. اما تیم کرواسی و فرانسه به دو تیم برگزار کننده فینال جام جهانی مبدل شدن و هر دو همه توان خود رو واسه بردن این جام می ذارن.

کرواسی واسه اولین بار در تاریخ فوتبالش به فینال جام جهانی رسیده و طبیعتا لحظه بزرگی واسه این تیم و کشور کرواسیه. طرفداران این تیم منتظرن تا این لحظه تاریخی رقم بخوره و واسه اولین بار قهرمون جام جهانی فوتبال شن. بهترین نتیجه این تیم در سال ۱۹۹۸ رقم خورد که به نیمه پایانی راه یافت اما در اون مرحله با نتیجه ۲ بر ۱ بازی رو به فرانسه واگذار کرد و به مرحله حذفی واسه کسب جایگاه سومی رفت. در این بخش هم تونست دو بر یه از سد هلند بگذره و مقام سومی جام جهانی رو بدست آورد. پس فینال رقابتا واسه این تیم خیلی با اهمیته و با عواقب خوبی که در بازیای امسال از اون خود کرده میشه گفت که آماده س تا جام رو به خونه ببره. کرواسی با تیمای بزرگی بازی داشته و تونسته اونا رو حذف کنه که آخرین اون در دوره نیمه پایانی و در مقابله با انگلیس بود. هر به جربزه می تونه ادعا کنه که امسال کرواسی شانس برنده شدن در بازی فینال رو خیلی داره. حال باید دید که کرواسی از این فرصت پیش اومده و می تونه به درستی استفاده کنه و شگفتیای امسال رو تکمیل کنه یا خیر.

پیش بینی فوتبال

به چه دلیل میشه به قهرمانی کرواسی امیدوار بود؟

پیش بینی فوتبال در بازی بین فرانسه و کرواسی کمی شاید مشکل بنظر برسه چون هر دو تیمای بزرگی رو به خونه فرستادند و حسرت چهارساله جام جهانی رو به اونا دادن. کرواسی امسال با سالای گذشته تفاوتای کلی داره. این تیم معمولا در مرحله گروهی حذف شده و از راه یابی به مراحل بعدی باز می مونه و یافته های درخشانی در مقایسه با تیمای مطرح دنیا نداره اما امسال جام شگفتیا بود و بنظر می رسه کرواسی قراره اونو تموم کنه. اگه بازیای کرواسی رو دنبال کرده باشین، با تیمای خوب و بزرگی رقابت کرده که تونست عواقب خوبی رو هم بدست آورد.

این تیم بعد از جام جهانی ۹۸ تاریخ ساز شده ، جاودانه می شه؟

جام جهانی ۱۹۹۸ یکی از بهترین جاما واسه کرواسی بود که در فرانسه برگزار شد. در این جام، کرواسی در مرحله گروهی تنها بازی با آرژانتین رو با یه گل واگذار کرد و دو بازی خود رو مقابل ژاپن و جامائیکا برنده شد. در مرحله یه هشتم با رومانی بازی داشت که با یه گل این تیم رو به خونه فرستاد. بازی بعدی این تیم مقابل آلمان برگزار شد که نتیجه سه بر صفر و با قدرت کامل به مرحله بعدی راه یافت. واسه کرواسی راه یابی به نیمه پایانی افتخار بزرگی بود که در این جام جهانی بدست آورد و در این مرحله با میزبان رقابتا یعنی فرانسه روبرو شد. در بازی با فرانسه بازی خوبی رو به نمایش گذاشت و حتی یه گل رو هم وارد دروازه فرانسه کرد اما فرانسویا با دو گل بازی رو به نفع خود تغییر دادن تا کرواسی به مرحله رده بندی راه پیدا کنه. تیم هلند حریف کرواسی در مرحله رده بندی شد اما کرواسی به این تیم اجازه نداد که جایگاه سومی این رقابتا رو از اون خود کنه.

این مطلب را هم بخوانید :
بررسی باتری Samsung Galaxy J7

با این نتیجه کرواسی بهترین جایگاه رو در تاریخ بازیای کشور خود بدست آورد و به عنوان سومین تیم جام جهانی ۱۹۹۸ انتخاب شد. از اون تاریخ تا حالا، در مرحله گروهی باقی مونده و به مراحل بالاتر راه نیافت. اما جام جهانی ۲۰۱۸ فرصت خوبی بود تا ثابت کنه امسال با بقیه دوره ها فرق داره. این تیم واسه اولین بار در تاریخ خود تونسته به فینال جام جهانی راه پیدا کنه و شکی نیس که با همه توان می خواد تا جام رو به خونه ببره. پس امسال احتمال جاودانه شدن این تیم در تاریخ رقابتای جام جهانی بسیار بالاست.

شما پیش بینی کنین ، در گیمیفیکیشن دوبرد

سایت پیش بینی فوتبال که از معتبرترین سایتای پیش بینی فوتباله، همه مجوزهای لازم رو دریافت کرده و به شکل قانونی در حال کاره. در این سایت همه برنده هستن و همونطور که از نام اون بر میاد، برد برده. واسه شرکت در پیش بینی فوتبال در سایت دوبرد نیاز به سرمایه گذاری مستقیم ندارین و سایت دوبرد با راه اندازی و بهره مندی از تعریف گیمیفیکیشن، به شما این فرصت رو میده تا از فروشگاه های طرف قرار داد این سایت خرید کرده و اعتبار به دست بیارین. این بدون معناست که شما تنها جنسای لازم خود رو خرید کرده و تنها هزینه ای که پرداخت می کنین به همین منظوره. به اندازه خریدی که داشتین و متناسب با هر فروشگاه، درصدی از خرید خود رو به شکل اعتبار در سایت دوبرد دریافت می کنین. پس از اون شما می تونین با این اعتبار در سایت دوبرد پیش بینی کرده و در کنار لذت تماشای فوتبال، لذت برنده شدن در پیش بینیا رو هم تجربه کنین. در نظر داشته باشین که این سایت با کسب مجوزهای نیاز به شکل قانونی فعالیت می کنه. علاوه بر این شما نیاز هزینه ای جدا از هم واسه شرکت در پیش بینیا ندارین. تنها هزینه، خرید مایحتاج لازم شماس. پس بدون نگرانی می تونین این فرصتو از دست نداده و از اعتبار کسب شده خود شانس برنده شدن خود رو امتحان کنین که پس از برنده شدن، می تونین مبلغ رو به شکل نقدی در حساب بانکی خود دریافت کنین. سایت پیش بینی فوتبال دوبرد به دنبال افزایش هیجان تماشای فوتبالای مورد علاقه شماس.

همسران بازیکنان رئال مادرید با حجاب در مسجد!+عکس

باحال و خواندنی درباره لیونل مسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *