چطور ترمووود مناسب داشته باشیم؟

به جهت به کار گیری چوب در فضاهای باز باید با روشای خاصی مانند روش اشباع ، آمیختن با روغن داغ و گرما دادن، چوب رو در مقابل آسیبای خارجی از جمله سرما ، گرما ، رطوبت و … محکم کرد.

ترمووود یکی از راه های استواری بخشی چوب به خاطر مصرف در فضاهای باز مانند نمای ساختمانا ، دکینگ و محوطه استخره. این روش طبیعی بودن چوب رو حفظ کرده و اجازه تغییر ابعاد چوب در برابر عوامل طبیعی رو نمی ده ترموود به دلیل سبکی امکان استفاده در همه جاها رو داره در شکل های جور واجور شرایط جوی میشه از ترمووود استفاده کرد چون دووم و موندگاری بالایی داره.

کاربردای ترمووود

ترمووود رو میشه در نمای ساختمانا و یا محیطایی که در برابر بارندگی و رطوبت ، سرما و گرماو اشعه یو ایشون آفتاب قرار دارن استفاده کرد هم اینکه از دیگر موارد کاربری این چوب دکینگ، سونا و محوطه استخر، پرگولا و فلاورباکس، نما و پارکت چوبیه.

thermowood ترموود

انتخاب ترموود مناسب

واسه انتخاب بهترین ترمووود باید نکات زیر رو در نظر بگیریم :

ضخامت پروفیل

ضخامت پروفیل اگه از یه مقدار مشخص کمتر باشه اون ترمووود پیشنهاد نمی شه .

تراکم

تراکم ترمووود مصرفی در پروژه باید زیاد باشه تا استواری و مقاومت اون بیشتر شه به این نکته توجه کنین که وزن چوب ترمو از چوبای معمولی کمتره.

برند معتبر

تلاش کنین در انتخاب ترمووود مناسب به انتخاب برند توجه کنین تا از معتبر ترین برندا محصول خود رو بخرین .

نمونه پروژه های اجرا شده

واسه خرید از شرکت حتما به رزومه کاری اونا توجه کنین و پروژه های انجام شده و در دست اجرای اونا رو بررسی کنین

وسعت اجناس شرکت

حتما قبل از خرید مطمئن شید شرکت انتخابی محصول مورد نظر شما رو می تونه تامین کنه یا خیر ؟ اگه این موضوع پشتیبانی شه احتمال مرغوبیت ترمووود هم بیشتر می شه.

با در نظر گرفتن توضیحات فوق می تونین ترمووود مناسب رو واسه پروژه هاتون انتخاب کنین در ادامه محصول پارکت چوبی رو به طور کوتاه توضیح می دیم .

فرق بین پارکت چوبی سخت و کفپوش چوبی مهندسی

پوشش چوبی فضای داخلی سخت ماده ایه که جنس اون در سراسر قطعه یه جوره ولی پارکت چوبی مهندسی یه لایه روکش چوب سخته که اون رو به تخته سه لایه وصل می کنن. البته کفپوش چوبی مهندسی رو با لمینیت نباید اشتباه گرفت چون لمینیت تصویری از چوبه که به تخته فیبر وصل می کنن.

پارکت چوبی مهندسی اگه واقعی باشه به طور کامل از جنس چوبه بعضی می گن کفپوش چوب مهندسی ” چوب واقعی ” نیس ولی این تصور اشتباهه چون روکش و تخته سه لایه که دو قسمت کفپوش چوبه به طور کامل از جنس چوبه.

واسه انتخاب ترمووود و پارکت چوبی مناسب به سایت شرکت پارس آرای کوهستان www.parsaray.com  و یا با شماره های دفتر فروش ۲۲۶۳۱۴۰۵ این مجموعه تماس بگیرین تا اطلاعات وسیع تری در مورد پارکت و دیگه اجناس شرکت در اختیارتون بذاریم .

 

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟