چطور با بهترین قیمت خودرو بخریم یا بفروشیم؟

رکاب

دنیای امروز دنیای راهکارهای خلاقه، در سال های گذشته دیده ایم که چیجوری با پیشرفت فناوری، راه حل هایی ساده و در دسترس واسه کارایی که قبل از این سخت و زمان بر بودن جفت و جور شده ان. رکاب یکی از همین راهکارهای نوین واسه انجام کاریه که قبل از این نیازمند صرف زمان زیادی بودن: خرید و فروش وسایل نقلیه.

رکاب چیه؟

رکاب یه سرویس جدید آنلاین خرید و فروش خودرو و موتورسیکلت و ماشین آلات سنگینه. کاربرد اصلی رکاب راحت کردن رابطه بین فروشندگان و خریداران شکل های جور واجور وسایل نقلیه س.

فروشندگان خودرو، موتور یا ماشین آلات سنگین می تونن با مراجعه به سایت رکاب به صورت رایگان واسه فروش وسیله نقلیه خود آگهی ثبت کنن و خریداران می تونن این آگهی ها رو به طور کامل رایگان در سایت ببینن.

رکاب

آگهی های ثبت شده در رکاب کامل هستن و خریدار می تونه تموم اطلاعات لازم از قیمت گرفته تا اندازه کارکرد و وضعیت بدنه رو مشاهده کنه. رکاب بخش های مجزایی واسه خرید و فروش خودرو، موتورسیکلت و ماشین آلات سنگین در نظر گرفته تا کاربر راحت تر بتونه وسیله نقلیه لازم خود رو پیدا کنه.

اما رکاب چه ویژگی هایی داره و چیجوری راهکارهایی واسه کاهش وقت و هزینه خریداران و فروشندگان خودرو، موتورسیکلت و ماشین آلات سنگین ارائه می کنه؟

ویژگی های رکاب

جستجوی پیشرفته

رکاب به یه سیستم جستجوی پیشرفته و هوشمند مجهزه که به خریداران کمک می کنه خودرو، موتورسیکلت یا ماشین های سنگینی با ویژگی هایی برابر نیاز و خواسته خود پیدا کنن. رکاب فیلترها و دسته بندی های کامل و متنوعی در اختیار کاربران خود می گذارد که به اون ها اجازه میدن سریع و راحت خودروی دلخواه خود رو در میان آگهی های زیاد پیدا کنن.

بررسی مشخصات فنی

رکاب به خاطر راحتی هرچه بیشتر کاربران خود امکانات و ویژگی های زیادی واسه اون ها در نظر گرفته. با وجود امکاناتی مانند مقایسه خودروها و موتورسیکلت ها با همدیگه و مشاهده مشخصات فنی خودرو و مشخصات فنی موتورسیکلت و همینطور مشخصات فنی وسایل نقلیه سنگین، رکاب به مانند یه مشاور حرفه ای در کنار خریداران حضور داره و به اون ها کمک می کنه انتخابی آگاهانه داشته باشن.

قیمت روز خودرو و موتورسیکلت

باخبر شدن از قیمت روز خودرو امکان مشاهده قیمت روز خودرو و همینطور قیمت روز موتورسیکلت واسه یه معامله عادلانه لازمه. واسه همینه که رکاب بخشی خاص واسه نمایش قیمت روز خودرو و موتورسیکلت در نظر گرفته تا خریداران بتونن خیلی راحت قیمت خودرو یا قیمت موتور مورد نظر خود رو در بازار بررسی کنن و با آرامش خیال خرید کنن. هم اینکه باخبر شدن از قیمت روز خودرو و موتورسیکلت به فروشندگان کمک می کنه با یه قیمت گذاری رقابتی و عادلانه، بدون اینکه ضرر کنن خودرو یا موتور خود رو به قیمت بفروشن.

جستجوی آگهی روی نقشه

یکی از مشکلات اصلی خرید و فروش آنلاین خودرو اینه که کاربران ممکنه خودرویی رو پسند کنن اما بعد فاصله مانع از سر گرفتن معامله شه. رکاب واسه حل این مشکل، راه حلی منحصر به فرد داره.

با به کار گیری سرویس جستجوی آگهی روی نقشه تنها آگهی های فروشی که در نزدیکی محل تعیین شده بوسیله کاربر هستن واسه اون نشون داده می شه. این یعنی خریداران می تونن بدون تلف کردن وقت و هزینه، تنها آگهی های فروش خودروهایی در بازه مسافتی تعیین شده رو ببینن.

استعلام خلافی خودرو

در بخش استعلام خلافی خودرو، کاربران می تونن با به کار گیری بارکد پستی کارت خودرو، فقط با چند کلیک خلافی خودروی مورد نظر خود رو ببینن. هم اینکه در این صفحه کاربران می تونن نمره منفی گواهینامه خود رو هم ببینن. باخبر شدن از خلافی پرداخت نشده خودرو در خرید و فروش خودرو لازمه چون که توجه نکردن به این موضوع می تونه مشکلات زیادی واسه مالک بعدی خودروهای کار کرده بسازه و هزینه زیادی به اون ها تحمیل کنه.

محسابه هزینه انتقال سند خودرو

هزینه های خرید و فروش خودرو محدود به هزینه رد و بدل کردن شده بین خریدار و فروشنده نیس و هزینه های جانبی مختلفی داره. یکی از این هزینه ها، مبلغیه که واسه انتقال سند خودرو به نام خریدار به دفاتر اسناد رسمی پرداخت می شه. هزینه انتقال سند خودرو نسبت به نوع و مدل خودرو فرق داره. در این صفحه کافیه کاربران مشخصات خودروی خود رو وارد کنن تا هزینه تقریبی انتقال سند خودرو رو ببینن.

مقالات تخصصی و اخبار خودرو و موتورسیکلت

بخش مقالات تخصصی خودرو، موتورسیکلت و ماشین های سنگین رکاب اطلاعات جذاب و خواندنی زیادی واسه علاقه مندان به خودرو و صنعت وسایل نقلیه جفت و جور می کنه.

کاربران با مطالعه نقد و بررسی های تخصصی خودرو و همینطور معرفی جدیدترین فناوری های روز جهان خودرو و موتورسیکلت می تونن اطلاعات خود رو به روز کنن تا تجربه ی خرید و فروش بهتری داشته باشن. این بخش هم اینکه مقالات آموزشی، راهنمای خرید و مقایسه وسایل نقلیه متنوعی داره که کمک می کنه شما هم به یه متخصص و کارشناس خودرو تبدیل شید.

رکاب

علاوه بر سایت رکاب، کاربران می تونن با به کار گیری نرم افزار رکاب هم از تموم خدمات این سایت استفاده کنن. اپلیکیشن رکاب رو واسه اندروید از کافه بازار یا گوگل پلی و اپلیکیشن رکاب واسه iOS رو از سیب اپ دریافت کنین.

فروش اقساطی خودرو در سپند خودرو آریا

علاقمندان به موضوع خودرو بخونن/معرفی سایت آگهی فروش خودرو به سبکی نو در سایت ماشین

خرید و فروش خودرو