چطور از سروصدای منفی زندگی رها شویم؟

QuietDown

هیچ وقت به این فکر کرده اید که به چه دلیل کازینوهای لاس وگاس اون قدر پر سرو صدا هستن ؟ اونا با به کار گیری نورهای نورانی و خوشحال و فضایی پر سرو صدا حواس تون رو از این واقعیت که دارین پول تون رو خرج می کنین پرت می کنن . سروصدا فقط حواس پرت کن نیس ؛ بلکه برسر راه امواجی که شما رو به سمت رشد مثبت جهت میدن قرار می گیرد و حتی مسدودشان می کنه . و اگه این سیگنال ها به شما نرسند ، نیروی شما محدود می شه .

امواج مثبت می تونن راه های رسیدن به موفقیت رو بوجود بیارن . بدیش اینه ، در دنیای امروز ، شنیدن صدای این امواج مثبت در میون این همه هیاهو کار سختیه . تحقیقات در روانشناسی مثبت و علم عصب شناسی نشون می دهد اگه شما بتونین مقدار اطلاعات دریافتی مغزتون رو ۵ درصد کم کنین ، شانس تون واسه پیدا کردن یه موج مثبت ، بسیار افزایش می یابد .

پس چیجوری می تونید سروصداها رو خط بزنین ؟ این فوت وفن ها رو امتحان کنین :

۱. امواج رو بشناسین

امواج ، بیت های واقعی و قابل اعتبار اطلاعات هستن که شما رو واسه رسیدن به نیروی تون هدایت می کنن . صدا ، چیز دیگه ایه ؛ سر و صدا ، اطلاعاتیه که شما رو از نائل اومدن به اهداف تون نگه می داره . شما می تونید مغزتون رو آموزش بدید تا سیگنال های مثبت رو از سروصدا تشخیص داده و تفکیک کنه.

۲. اعتیاد به صدا رو ترک کنین

مثلا رادیوی اتومبیل رو واسه ۵ دقیقه جا به جا شدن یا هنگام پیام های بازرگانی خاموش نگه دارین .کم کم این تغییرات ، تاثیرشون رو نشون میدن.

۳. صدای داخلی رو متوقف کنین

تفکر منفی ، ترس ، اضطراب ، دودلی و یا نگرانی ، خطرناک ترین سرو صداا هستن و تلاش تون رو واسه ایجاد تغییرات مثبت هدر میدن . کارای ساده ای مانند ورزش کردن ، یادداشت های روزانه و مدیتیشن می تونه به حذف این صداهای داخلی کمک کنه .

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری بر ذهن خود مسلط شیم؟

روانشناسی

Related articles

چرا دختران تهرانی بد لباس میپوشند؟/عکس

در این نظرسنجی به نکات جالبی برمی خورید، از جمله اون که دختران با پوشش ناجور در مقایسه با دختران دارای پوشش مناسب، نگاه لذت طلبانه به زندگی داشته و عاقبت گرایی در اونا ضعیفه.   پس از نیروی انتظامی، سازمان جوانان هم وارد بخش زنان دارای پوشش ناجور شده و جملات فوق بخشی از […]

Learn More

چرا سامانه نوین مسداک را برای انجام پایان نامه انتخاب کنیم؟

اگه در آخر مراحل تحصیل خود باشین پس حتماً به یه پایان نامه نیاز دارید چراکه در بیشتر رشته ها دانشجو باید واسه تایید تسلط و مهارت خود در رشته مورد نظر روی موضوعی مورد تایید شروع به نوشتن پایان نامه کنه. اما ممکنه شما به دلیل مشغله های زیاد کاری نتونین پایانه نامه خود […]

Learn More

چرا پرنده‌های ماده بی‌وفایند؟

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، این محققان مدعی ان که بیشتر از ۷۰ درصد تخم ‎های گذاشته شده در تعدادی از لونها حاصل لقاح با پرنده نر ناشناس و نه پرنده نر و اولین ساکن و مراقبت کننده لونه بوده. این واسه پرندگان ماده دو مزیت به دنبال داره: اول تنوع ژنتیکی بیشتر […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *