چطور از زرد شدن دندانها جلوگیری کنیم؟

دندانه های هیچ وقت به طور کامل” سفید نمی شه چون رنگ طبیعی اونا زرد خیلی روشن و یا زرد و قرمز خیلی روشنه و علاوه براین هرچه سن ما بالاتر میره رنگ دندانهایمان تیره تر هم می شه چون با گذشت زمان مینای دندون ساییده می شه ، آسیب می بینه و رنگ غذاها رو جذب می کنه.

 

مایعات رو با نی بخورین:

واسه اینکه دندانهایتان رنگ نگیره و بعد از اینکه اونا رو سفید کردین همونطور سفید بمونه مایعاتی مثل قهوه و چای رو با نی بخورین تا تماس کمتری با سطح دندانه های شما داشته باشن.اینکار به اندازه خیلی از تماس این مایعات با سطح دندانه های شما جلوگیری می کنه و باعث می شه دندانه های شما مدت بیشتری سفید بمونه.

بعد از چای و یا قهوه غذاهای سفید کننده استفاده کنین:

بعضی مواد غذایی مانند سیب ، کرفس و هویج مثل مسواک عمل میکنن و وقتی شما اونا رو می جوید به پاک شدن رنگهای جذب شده بوسیله دندانه ها کمک می کنن. تاثیر پاک کنندگی این مواد غذایی روی دندانه ها با اینکه ممکنه خیلی کوتاه باشه اما میشه دید مخصوصا” اگه از جمله آدمایی باشین که قبل از این همیشه” قهوه و چای می خوردید و هر روز سیب نمی خوردید.

از یه رژ لب مناسب استفاده کنین:

رژ لبهایی که رنگ اونا تن آبی داره باعث می شن که دندانه ها روشنتر و درخشانتر به نظر برسن اما رژ لبهایی که تن زرد و یا طلایی دارن باعث می شن دندانهایتان زردتر به نظر برسن.”

از جوش شیرین استفاده کنین :

 هرماه چند بار به جای خمیر دندون از خمیری که از جوش شیرین و آب جفت و جور شده استفاده کنین . اینکار باعث می شه رنگهای سطحی از روی داندان شما پاک شه.

دندون پرتال آفتاب

Related articles

چطوری موم بندازم؟

می خواهید از وکس در خونه، همون نتایجی رو بگیرین که در سالن می گیرید؟ واسه داشتن پاهایی صاف و بی مشکل، این نکات عالی که از کارشناسان Parissaه رو دنبال کنین: ۱. موها باید دست کم ۵ میلی متر طول داشته باشن، مخصوصا اگه شما به طور منظم از تیغ استفاده می کنین. موهایی […]

Learn More

چند توصیه فنی ساده برای خرید خودرو دسته دوم

همیشه شرایط جوری پیش نمی رود که بشه خودروی نو و صفر خرید. با در نظر گرفتن شرایط فعلی بازار خودرو در کشورمون، خرید ماشین های دست دوم و کار کرده، الان منطقی ترین راه ماشین دار شدنه! اما ، با در نظر گرفتن راه هایی مثل صفر شویی خودروها، کم کردن کیلومتر و … […]

Learn More

چرا موهایم میریزد؟ ۶ علت اصلی ریزش مو

اگه احساس میکنین که موهاتون نازک تر از قبل شده پس باید به دنبال دلایلش بگردین و هرچه زودتر از ریزش عجیب موهای خود جلوگیری کنین. به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ شونِه زدن موها و دیدن یه عالمه از موهای ریخته شده، هر کسی رو عصبانی می کنه. فکر می […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *