چطور آپدیت الگوریتم پنگوئن گوگل وب سایت شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد؟

شاید شمام این خبر رو در ۲۳ سپتامبر خوندین که الان الگوریتم پنگوئن گوگل بخشی از الگوریتم اصلی گوگله . اما دقیقا این به چه معنا هستش ؟ از پایه الگوریتم پنگوئن گوگل چیه ؟ و بروزرسانی جدید الگوریتم پنگوئن ۴ چه فرقی با آپدیتای قبلی این الگوریتم داره .

 به گزارش روابط عمومی شرکت طراحی سایت نونگار پردازش دکتر رضایی : الگوریتم پنگوئن گوگل به خاطر جلوگیری از هرزه نگاری و گرفتن لینکای بی کیفیت از سایتای بی اعتبار و کم اعتبار واسه افزایش سئو سایت طراحی شده . واقعا این الگوریتم مجازاتایی واسه سایتهایی داره که با گرفتن بک لینک و روشای مشابه تلاش در بهبود رتبه کلمات کلیدی خود در نتایج جستجوی گوگل دارن این مجازاتا بسته به تخلفات سایت امکان داره رتبه سایت تو یه کلید واژه یا همه کلمات کلیدی تحت تاثیر بذاره و حتی سایت رو بطور کل از یافته های جستجو حذف کنه . اتفاقی که الان واسه خیلی از سایتهای ایرونی هم افتاده و کسب کار آنلاین خیلی از وب سایتهای بزرگ که از تکنیکای کلاه سیاه سئو استفاده کردن رو تهدید می کنه.

الگوریتم پنگوئن ۴ چه تغییراتی کرردهه؟

در طول سالها الگوریتم پنگوئن گوگل آپدیتای زیادی در جهت گسترش تولید محتوای با کیفیت و جلوگیری از ساخت لینکهای بی کیفیت داشته . اما الگوریتم پنگوئن ۴ دو تغییر کلی داشته و با در نظر گرفتن تاثیر بسیار زیاد اون در یافته های جستجوی گوگل توجه خیلی از شرکتای طراحی سایت و کارشناسان سئو رو به خود جلب کرده.

۱ – اثرات الگوریتم پنگوئن به شکل لحظه ای در یافته های جستجو اعمال می شه

۲ – تمرکز اصلی روی صفحات یه سایت و نه فقط خود سایت

پیش ازاین، جریمه های پنگوئن روی کل سایت اثر می گذاشت اما گوگل در جواب به اینکه این بروزرسانی جدید فقط یه صفحه رو بی اعتبار می کنه یا خیر، گفته که اثر روی صفحات خاص به معنی نبود تأثیرگذاری روی خود سایت نیس . اگه شما تمرکز خود رو بروی افزایش چند کلید واژه خاص گذاشته باشین و تخلفاتی هم واسه بهبود سئو این کلمات انجام داده باشین به احتمال قوی تنها سایت شما در کلمات کلیدی اصلی جریمه می شه .

و در آخر دکتر رضایی پیشنهاد کرد در طراحی سایت و سئو سایت, مدیران وب سایتهای ایرونی باید بیشترین دقت رو داشته باشن که سرمایه و زمان خود رو بخاطر به کار گیری تکنیکای کلاه سیاه و مشاوره های نادرست از دست ندن و همیشه توجه داشته باشن که سئوی سایت کاری زمان بر و تخصصیه و فقط با انجام چند فوت وفن خاص نمیشه رتبه مناسبی در نتایج جستجوی گوگل بدست آورد .  دقیق شدن و فوکوس کردن بر محتوای یه سایت و ارائه خدمات مناسب واسه کاربران و فعالیت دائمی طبق اصول سئو کلاه سفید تنها رمز موفقیت دائمی در رقابتهای موتورای جستجو هست . .

 

سئو چیه؟ چه اصولی جه سئو سایت باید انجام شه؟

صد برابر شدن درآمد سایتا با بهبود سئو سایت

سئو طراحی سایت

Related articles

چرا تورهای طبیعت‌گردی در انحصار مجردهاست؟

طبیعت گردی یکی از شاخه های گردشگریه که حالا خوبیش اینه به واسطه تنوع طبیعی کشورمون علاقمندان بسیاری داره. به همین دلیل حتی بخشی از آژانسهای گردشگری به طور کاملً تخصصی فقط به برگزاری تورهای طبیعت گردی اختصاص دارن، تورهایی که معروفترین مقاصد اونا کویر مرنجاب، کویر مصر، تنگه واشی، جنگل ابر، نمک آبرود و… است. کلی […]

Learn More

چرا زنان حسود هستند؟ علت حسادت زن چیست؟

واسه تموم مردان ثابت شده که زنان زیادتر از اندازه عادی حسود هستن و البته در بیشتر مواقع باعث تعجبه که به چه دلیل زنان تا این اندازه حسادت دارن! به چه دلیل زنان بیشتر از مردان حسودی می کنن؟ کسی که دوستش دارین همیشه در مورد صحبت کردن شما با افراد دیگه حسودی می […]

Learn More

چرا هنگام عصبانیت باید سکوت کنیم؟

جر و بحث با عصبانیت چه با رئیس تون باشه و چه با همسرتون نتیجه ای وحشتناک داره پس تلاش کنین از اون دوری کنین. به گزارش آلامتو و به نقل از ما؛ ما در اینجور شرایطی نباید با بقیه دعوا داشته باشیم. تقریبا همه می دونن که این کار، کار درستیه. اما بعضی وقتا، […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *