چطوری مژه‌های بلندتری داشته باشیم؟

Eyelash

چشمانی قشنگتر می تونه تعاریف زیادی رو به سمت شما سرازیر کنه. جذاب ترین عضو صورت یه زن، چشمون اونه. حالا چیجوری اونو قشنگتر تر کنیم؟ ، اینجاس که سر و کله ی مژه ها و نقش مهمشون در قشنگتر تر کردن چشم ها پیدا می شه.

مژه هایی بلند و طبیعی می تونن چشم های شما رو قشنگ تر نشون بدن. راه های زیادی واسه اینکه مژه هاتون بلند شه هست، ادامه ی این متن رو از دست ندین.

۱. روغن های طبیعی استفاده کنین

به کار گیری روغن های طبیعی روی مژه هاتون می تونه به رشد و بلند شدن اونا کمک کنه. می تونید روغن هایی طبیعی مانند روغن کرچک و روغن بادام رو واسه این منظور استفاده کنین. واسه دریافت بهترین نتیجه، شب به مژه هاتون روغن بادام بمالید. یه ماه نگذشته نتایجش رو می بینید! به کار گیری روغن ویتامین E روی مژه ها هم می تونه به بلندتر شدن اونا کمک کنه.

۲. برنامه ی غذایی خوبی داشته باشین

در روزانه تون پروتئین رو حتما در نظر داشته باشین. یه رژیم پر از پروتئین باعث می شه تا مژه هاتون رشد کنن. هم اینکه غذاهایی که پر از اسیدهای چرب امگا۳ و ویتامین ب۵ هستن رو هم به برنامه تون اضافه کنین. می تونید هفته ای یه بار از مکمل های بیوتین طبیعی هم استفاده کنین. این کار کمک می کنه تا مژه هاتون رشد کنه و بلندتر شه. غذاهایی که شامل ویتامین A و E هستن هم واسه این منظور مفیدن.

۳. به مژه هاتون وازلین بمالید

به کار گیری وازلین روی مژه ها تاثیر مشابهی مثل به کار گیری روغن های طبیعی داره. قبل از اینکه بخوابین کمی وازلین به مژه هاتون بمالید. حتی می تونید پس از ده تا پونزده دقیقه مژه هاتون رو شستشو بدید، باید ببینین که خودتون چیجوری راحتید. استفاده ی منظم از وازلین نتایجی عالی بر جای می ذاره.

۴. از ریمل استفاده کنین

بهترین راه واسه اینکه به سرعت مژه هاتون بلندتر و کلفت تر بنظر برسن، به کار گیری ریمله، اما به عنوان راهی موقت. هم اینکه خیلی از خانوم ها قبل از به کار گیری ریمل، مژه هاشون رو فر می کنن تا بلندتر بنظر برسه.

۵. از مژه های مصنوعی استفاده کنین

اگه تمایل دارین تا همین حالا مژه هایی بی عیب و مشکل و بلند بدست بیارین، بهترین راه پیش روی شما به کار گیری مژه های مصنوعیه. مژه های مصنوعی یا اکستنشن مژه با چسب های مخصوصی به پلک یا به مژه های طبیعی شما چسبونده می شن. اینجوری تو یه چشم بهم زدن چشمای قشنگتر و مژه هایی قشنگ تر بدست میارید.

با اینحال، استفاده ی دراز مدت از مژهای مصنوعی پیشنهاد نمی شن؛ پس در به کار گیری اونا دقت کنین.

شمام مانند بقیه ی خانوم ها عاشق داشتن مژهایی بلند هستین؟ همین حالا دست بکار شید و کاری کنین تا چشم هاتون هیپنوتیزم کننده شن!

زیبایی چشم سرخاب سفیداب