چرخاندن «صمد کرده» در خیابان‌های تهران + عکس

رییس کلانتری ۱۵۹ بی سیم از دستگیری و چرخاندن یکی از اراذل و اوباش سطح یه تهران معروف به «صمد کرده» خبر داد که کلکسیونی از جرایم داشت.

سرگرد محمدحسین امینی در مورد دستگیری و چرخاندن یکی از اراذل و اوباش سطح یه در منطقه بی سیم گفت: به دنبال اجرای طرح امنیت محله محور و برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش محلات تهران، یکی از اراذل و اوباش سطح یه منطقه به نام «صمد کرده» که از اراذل و اوباش محدوده جنوب شرق تهران بود، دستگیر شد.

ایشون با بیان اینکه این فرد در محدوده های میدون خراسان، خیابون طیب، خیابون ۱۷ شهریور و محله بی سیم دست به جرایم خود می زد، اضافه کرد: در ۳۰ تیرماه امسال این فرد بوسیله ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ به اتهام شرکت در خونه فساد و قمارخانه در ماه مبارک رمضان دستگیر شد.

رییس کلانتری ۱۵۹ بی سیم با بیان اینکه طی هماهنگی با بازپرس دادسرای ناحیه ۱۴ اخذ اظهارات شکات جدید و تحقیقات پرونده، در دستور کار قرار گرفت، گفت: بر همین پایه مقرر شد «صمد» ضمن چرخاندن در محلات مورد تردد و تحتِ کنترل کلانتری تصویری از این فرد در جرایم کثیرالانتشار چاپ شه تا بقیه شکات پرونده هم شناسایی شن.

صمد کرده

ایشون با بیان اینکه با هماهنگیای انجام شده با سرکلانتری ششم در اولین روز مردادماه این شرور از ساعت ۱۹ تا ۲۰ در محلات بی سیم، طیب و خیابون ۱۷ شهریور گردانده شد، گفت: ابهت پوشالی ایشون که به شکل باند «صمد کرده» فعالیت می کرد، از هم پاشیده شد.

سرگرد امینی اضافه کرد: طی قرار بازداشت موقت فرستاده شده، «صمد» واسه روشن شدن زوایای تاریک پرونده اش و شناسایی بقیه شکات و قربانیان در کلانتری تحت نظر قرار داره.

صمد کرده

رییس کلانتری ۱۵۹ بی سیم گفت: صمد دارای ۱۵ فقره سابقه کیفری با موضوعاتی چون اخلال در نظم و امنیت عمومی، قدرتنمایی با اسلحه سرد، شرارت، درگیری، تشکیل باند اراذل و اوباش، زورگیری و تجاوز جنسی، سرپیچی و درگیری با ماموران در استان مازندران، حمل اسلحه و نگهداری شیشه، ایراد از قصد کتک کاری شهروندان با چاقو، ورود و خروج غیرمجاز از مرز در سال ۸۴، شرارت در سال ۷۷، اخلال و مزاحمت نوامیس در سال ۸۰، شرارت و درگیری با ماموران شهرداری در سال ۸۲، جفت و جور و پخش مواد مخدر، شرب خمر، سرقت به عنف خودرو و ده ها جرایم دیگه رو در پرونده خود داره.

ایسنا

Related articles

چرا موهایم میریزد؟ ۶ علت اصلی ریزش مو

اگه احساس میکنین که موهاتون نازک تر از قبل شده پس باید به دنبال دلایلش بگردین و هرچه زودتر از ریزش عجیب موهای خود جلوگیری کنین. به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ شونِه زدن موها و دیدن یه عالمه از موهای ریخته شده، هر کسی رو عصبانی می کنه. فکر می […]

Learn More

چه افرادی زیر آب‌ زن‌ هستند؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ “فاطمه بیات” جامعه شناس اظهارکرد: این موضوع یه پدیده فرهنگی بسیار خراب کننده س که خود کم بینی خیلی از افراد و عقده های روان شناختی فرصت های به دست نیامده، دلیل تشویق آدما به به کار گیری این ترفند می شه که باید با جربزه جلوی این افراد ایستاد […]

Learn More

چطور از خراب شدن غذاها جلوگیری کنیم؟

شمام از جمله آدمایی هستین که از بازار ، میوه و سبزیجات تازه می خرید اما سه روز بعد میفهمید که همه اونا خراب شدن؟ چند راه حل ساده می تونه از هدر رفتن این مواد غذایی به درد بخور جلوگیری کنه . اگه یخچالتان دماسنج نداره یه دماسنج یخچال بخرین: مواد غذایی باید در […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *