چربی شکم‌تان را آب میکنیم!

weight-loss

این دستگاه با کارایی بالا می تونه چربی های دور شکم تون رو در مدت کوتاهی آب کنه و تناسب زیبایی به اندام تون بده… با خرید یه دستگاه دراز و نشست می تونید در خونه ورزش کنین و به فرم دلخواه خود برسین… فقط با شماره تلفن… تماس بگیرین…

مانند این تبلیغات رو بارها شنیده، خونده یا دیده ایم. در تلویزیون، روزنامه ها و مجلات، عرضه کنندگان اجناس ورزشی با تبلیغ جنسای ورزشی خود، اقشار جور واجور مردم رو واسه خرید مثل این دستگاه ها تشویق می کنن، اما در میون این همه تبلیغات باید چه دستگاهی با چه اندازه کارایی مورد توجه استفاده کنندگان قرار گیرد؟ برچسب های روی این دستگاه های ورزشی که همیشه از اون صحبت می شه، اطمینان بخشه و واقعا کارایی چیزی که از اون به عنوان داشتن اندامی ایده آل نام برده می شه، داره؟

در مباحث تبلیغات دستگاه های ورزشی واسه آدمایی که می خواهند در منزل ورزش کنن، ایجاد جاذبه های جور واجور در رسانه ها مخصوصا واسه بینندگان تلویزیونی اهمیت خاصی داره. پخش این تبلیغات در زمان هایی که خونواده ها در کنار همدیگه به تماشای یه برنامه خاص مشغول هستن، تصور انجام فعالیت ورزشی با دستگاه های زیاد رو به وجود می آورد، پس تبلیغات، نقش زیادی در معرفی یه دستگاه ورزشی واسه اعضای خونواده داره.

هر چند واسه جفت و جور این دستگاه ها دودلی هایی هم هست؛ به طور مثال اعضای خونواده در مرحله اول به فکر قیمت، بعد پیدا کردن جای مناسب واسه قرار دادن وسیله مورد نظر در اتاق های خونه خود هستن، یا می خواهند از استاندارد بودن این وسایل باخبر شن.این وسط می شه فقط به آگهی و تبلیغات اعتماد کرد؟

طراحان آگهی های تلویزیونی با بهره گیری از هوش و آگاهی، دیدگاه های جامعه شناختی درباره ورزش و اطلاع از دستگاه های در رابطه، همزمان با فناوری های کامپیوتری تبلیغات تلویزیونی، با موزیک مهیج و ضرباهنگ مناسب گفتار، به ساخت این آگهی های پر زرق و برق اقدام می کنن. در این آگهی ها جنس، رنگ و توانایی های دستگاه های ورزشی، ببیننده رو به طور کامل دلباخته می کنه تا جایی که مخاطب رو واسه خرید وسیله مورد نظر و جوابدهی اون در کوتاه ترین زمان ممکن به فکر فرو می برد.

وضع انتشار رپرتاژ و آگهی فقط مختص تلویزیون نیس، بلکه وسایل چاپی مانند روزنامه ها و مجلات، وسایل دیداری و شنیداری دیگه مانند؛ سینما و رادیو، آگهی های روی وسایل نقلیه و بیلبوردها؛ همه این روزا داشتن دستگاه های ورزشی مخصوص رو در خونه تبلیغ می کنن.

هر چند روش اطلاع رسانی به روش رپرتاژ و آگهی خیلی خوبه و دستگاه های ورزشی رو به گونه ای واسه مردم معرفی می کنه، اما اکتفا کردن به این موضوع نمی تونه واسه خرید یه دستگاه موثر واقع شه و ممکنه به خریداران در زمان استفاده آسیب بزرگی وارد کنه.

واسه خرید دستگاه های ورزشی علاوه بر تبلیغات که نقش تعیین کننده ای واسه معرفی و شناساندن دستگاه ورزشی داره، باید با افراد خبره و کارشناس ورزش مشورت کرد. حتی مراجعه به دکتر واسه آدمایی که با مشکلات قلبی و عروقی یا اسکلتی و عضلانی روبه رو هستن، پیشنهاد می شه. باید توجه داشت هدف بعضی آدما که در بخش رسانه های نوشته شده فعالیت می کنن از منتشر کردن آگهی، کسب سود بیشتره، پس تعدد آگهی ها در روزنامه های جور واجور دلیل بر تائید مهندسی پزشکی یه دستگاه ورزشی نیس.

آگاهی دادن به جامعه واسه خرید و به کار گیری لوازم ورزشی فقط وظیفه کارشناسان و مربیان نیس، بلکه سازمان های در رابطه که در راس اونا وزارت ورزش و جوانان قرار داره باید نسبت به تولیدات وسایل ورزشی دقت نظر اعمال کنه و روی ابعاد جور واجور لوازم ورزشی قبل از عرضه به بازار نظارت دقیقی داشته باشه. وزارت بهداشت و درمان هم با تحقیقات دقیق روی ساخت این لوازم ورزشی می تونه آگاهی بخشی بهتری در سطح مردم بسازه و در آخر بخش های در رابطه باید واسه ارسال مجوز ساخت این دستگاه ها علاوه بر سختگیری های خاص و فیلترینگ مناسب، به نسبت تبلیغات اونا هم حساسیت به خرج بدن. به نظر می رسد اهمیت فعالیت های بدنی در خونه دلیل می شه همزمان با پشتیبانی از تولیدکنندگان لوازم ورزشی، تبلیغات طراحی و ساخت علمی این دستگاه ها ساماندهی شه و مسئولان بخش های جور واجور از راه حل هایی ساده واسه برطرف کردن پریشونی های موجود استفاده نکنن، چون پای سلامت افراد در گروه های سنی جور واجور در میونه.

بهترین ادویه واسه چربی سوزی

دلیل کم نشدن وزن چیه؟

کاهش وزن