چرا مردهای خوش قلب برای زنان جذاب نیستند

عشق love

دو نویسنده مسائل زناشویی Taylorو Sharkey، در مقاله زیر تلاش می کنن به این سوال جواب بدن که به چه دلیل زنان جذب مردان نااهل می شن و تمایل کمتری به مردهای خوش قلب و دوست داشتنی نشون میدن؟

این دو نویسنده فکر می کنند که مردان نااهل از شگردهایی استفاده می کنن که به طور ذاتی زنان با اونا احساس آرامش و امنیت می کنن. این دو خانوم که کارشون نصیحت های زناشویی است فکر می کنند مردان خوب باید این فرمولا رو رعایت کنن وگرنه…

اعتماد به نفس

واسه زنها مهم نیس با چه کلکی تمرین اعتماد به نفس کنین: جلو آینه وایسید و حرفا و حرکات خود رو تمرین کنین، زنان روبروی خود رو با دماغای بسیار بیریخت تصور کنین یا.. به هر حال باید حرکات شما پر از اعتماد به نفس باشه.

منم منم، من، من

قهرمون هر داستانی نباشین و پشت سر هم از خودتون و خاصیتای خودتون حرف نزنین که ما ظرف ۶۰ ثانیه میفهمیم پشت چه شخصیت ضعیفی مخفی شدید.

غُرغُرو نباشین

قبل از هر چیز خوبه بدونین که غُر زدن و آه و ناله اصلا خوب نیس. تازه فکرش رو بکنین که با هم رفتیم به رستوران و شما مرتب از گارسن شکایت می کنین. یا یه ریز از مشکلات محل کار حرف می زنید. یا از غم و بدبختیای واقعی دنیا گله می کنین. ای بابا چه خبره؟ ناسلامتی اومدیم بیرون لحظات خوشحال داشته باشیم. تلاش کنین به اتفاقات ناخواسته و بد در بین ملاقات بخندین.

احترام زیادی

خوش قلبی زیاد هم توی ذوق می زنه. اینطوری که بعد از هر جمله بگید ببخشین یا شوخی می کنم و جدی نگیر خیلی کلافه کننده س. عین این صورتکای خنده و شادی و غم و ترس که توی ایمیل ازش استفاده می کنن نباشین که با هر حرکت ما واکنشی نشون بدید. یا به هر جوک ما مثلا بخندین و هر چی گفتیم احساس تعجب کنین و … نه… این کارا احساس باحالی که شما توقع دارین رو در ما ایجاد نمی کنه.

تعریف کنین اما!

ما هر بار شنیدیم که مثلا می گین چه پوست لطیفی دارین و یا چشماتون چقدر قشنگه و … نه. این کافی نیس. ما دوست داریم شما با صمیمیت تموم دقت کنین و یه اخلاق و ویژگی خاص ما رو که بیشتر یه نوع احساس و حالته تا تعریف از اجزای بدن، رو جلوه گر کنین… این نشون میده که واسه ما ارزش قائلید. دقت به خرج بدید.

مهم نیس چه خصوصیتیه. همینطوری بی هوا بگید. هر چی به ذهن تون می رسه بگید. ما همیشه شنیدیم که چه قدر این لباسی که پوشیدیم ما رو باحال تر کرده ولی به جای اون اگه بشنویم که بگید چقدر خوش سلیقه هستیم خیلی باحال تر هستش.

مهارتای ازدواج موفق چیه؟

چیزایی که نباید به همسر گفت

زناشویی عشق مطالب باحال روز

Related articles

چرا همیشه احساس خستگی میکنم؟

صبح، ظهر، عصر و شب خسته هستین؟ اگه اندازه خوابیدنتان مناسبه و بازم در طول روز خسته اید باید به دنبال دلیل و راه حل درمان باشین اما راه حل درمان این مشکل چیه؟ به گزارش آلامتو و به نقل از ما؛ مسلمه که خوابیدن خوب می تونه در کم شدن اندازه خستگی تاثیر زیادی […]

Learn More

چرا شاد نباشیم؟ ۱۰ دلیل شاد بودن

هممون دوست داریم خوشحال باشیم، و در هرکاری که در زندگی، هر روز انجام می بدیم، لذت، رضایت و شعف رو احساس کنیم. به گزارش آلامتو به نقل از lifehack.org ؛در دنیای پیچیده و دیوونه وار امروز، خیلی از ما انگار فراموش کرده ایم که انتخاب دائمی خوشحال بودن چقدر ساده س!. واسه یادآوری این […]

Learn More

چمدان‌های مرموز سیاستمداران

در دنیای سیاست چمدون ها و کیف ها فقط وسیله مسافرت نیستن. اونا فقط اسناد پنهونی حمل نمی کنن؛ اونا حرف و حدیث و رمز و راز با خود حمل می کنن. به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: در جریان مذاکرات ژنو از باز کیف معروف مقامات بریتانیا در برابر دید رسانه ها […]

Learn More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *