چرا لبخند بزنیم؟

Laugh

در مورد فواید لبخند در زندگی چه می دونین؟

به گزارش آلامتو به نقل از روزنامه خراسان؛ یافته های بررسیا نشون میده، لبخند زدن هم واسه خود فرد و هم واسه دور و بری ها خوبه. روان شناسا فکر می کنند که لبخند زدن روی دور و بری ها فرد تاثیر مثبت میذاره.

افزایش اعتماد: یافته های یه تحقیق نشون میده آدما به فردی که لبخند می زنه، ۱۰درصد بیشتر اعتماد دارن.

باعث بخشش می شه:با افراد خطاکاری که لبخند میزنن ملایم تر برخورد می شه. مهم نیس این لبخند قلابی، غم انگیز یا واقعی باشه، چون در بخشیدن فرد خطاکار موثره.

کسب همدلی بقیه:خرید کادو سالروز ازدواج تون رو از یاد برد ه اید؟ اسم کسی رو از یاد بردین؟ با لبخند می تونین همدلی بقیه رو به دست بیارید. افراد مقابل به جای اصرار روی اون چه که از یاد بردین با دیدن لبخندتون در آخر شما رو می بخشن.

درمان درد:لبخند زدن راهی واسه کاهش اندوه ودرده.

توانایی فکر کردن :لبخند زدن، علاوه بر ایجاد احساس راحتی، توجه و توانایی فکر کردن رو زیاد می کنه. نتیجه آزمایش این فرضیه نشون میده داوطلبانی که لبخند میزنن در کارایی که نیاز به کل نگری و دقت بیشتری داره موفق تر از بقیه هستن.

جذب بقیه:محققان به این نتیجه رسیدن، برقرار کردن رابطه چشمی با بقیه تا ۲۰درصد و لبخند زدن تا ۶۰درصد باعث جذب شدن فرد مقابل می شه.

ترفندهای زیبایی صورت

درمان خشکی و ترک لب

روزنامه خراسان فواید لبخند زدن

Related articles

چرا کار در ساعت عادی روز بهتر است؟

اگه طبق عادت و یا بخاطر شغلی که دارین در روزای تعطیل، شیفتای ناجور و ساعات غیرعادی از شبونه روز مشغول کارین، بد نیس بدونین که این سیستم کاری واسه شما خیلی سالم نیس. کار در اینجور ساعاتی از روز، استراحت لازم بدن و یه زندگی سالم رو واسه هر کسی مشکل می کنه. براساس […]

Learn More

چرا نمی‌توانید وزنتان را کاهش دهید ؟

شمام از اون دسته آدمایی هستین که با وجود ورزش کردن، تغذیه سالم و کنترل شدید ولع خود واسه خوردن دسرهای خوشمزه، بازم نتونسته اید وزنتون رو کم کنین؟ اما مشکل کجاس؟ کاهش وزن کارشناسان بهداشت عمومی در آمریکا پیشنهاد می کنن که محدود کردن الگوی غذایی و حتی ورزش کردن در چند سال گذشته […]

Learn More

چرا شبها عرق میکنیم؟

تعریق شبونه یکی از مشکلاتیه که باید دلیل اون رو بفهمین و مشکل رو حل کنین. به گزارش آلامتو و به نقل از مجله سلامت؛ ممکنه در زندگی خود با این شرایط روبرو شده باشین. صبح از خواب بیدار میشین و احساس می کنین که گرمتون شده. اما دکتر این شرایط رو با عنوان عرق […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *