چرا لبخند بزنیم؟

Laugh

در مورد فواید لبخند در زندگی چه می دونین؟

به گزارش آلامتو به نقل از روزنامه خراسان؛ یافته های بررسیا نشون میده، لبخند زدن هم واسه خود فرد و هم واسه دور و بری ها خوبه. روان شناسا فکر می کنند که لبخند زدن روی دور و بری ها فرد تاثیر مثبت میذاره.

افزایش اعتماد: یافته های یه تحقیق نشون میده آدما به فردی که لبخند می زنه، ۱۰درصد بیشتر اعتماد دارن.

باعث بخشش می شه:با افراد خطاکاری که لبخند میزنن ملایم تر برخورد می شه. مهم نیس این لبخند قلابی، غم انگیز یا واقعی باشه، چون در بخشیدن فرد خطاکار موثره.

کسب همدلی بقیه:خرید کادو سالروز ازدواج تون رو از یاد برد ه اید؟ اسم کسی رو از یاد بردین؟ با لبخند می تونین همدلی بقیه رو به دست بیارید. افراد مقابل به جای اصرار روی اون چه که از یاد بردین با دیدن لبخندتون در آخر شما رو می بخشن.

درمان درد:لبخند زدن راهی واسه کاهش اندوه ودرده.

توانایی فکر کردن :لبخند زدن، علاوه بر ایجاد احساس راحتی، توجه و توانایی فکر کردن رو زیاد می کنه. نتیجه آزمایش این فرضیه نشون میده داوطلبانی که لبخند میزنن در کارایی که نیاز به کل نگری و دقت بیشتری داره موفق تر از بقیه هستن.

جذب بقیه:محققان به این نتیجه رسیدن، برقرار کردن رابطه چشمی با بقیه تا ۲۰درصد و لبخند زدن تا ۶۰درصد باعث جذب شدن فرد مقابل می شه.

ترفندهای زیبایی صورت

درمان خشکی و ترک لب

روزنامه خراسان فواید لبخند زدن

Related articles

چراغ سبز هامبورگ،بازی خداحافظی کیا مقابل سپاهان را منتفی کرد

در شأن مهدوی کیا نبود ۵ دقیقه ای خداحافظی کنه! خداحافظی مهدی مهدوی کیا در بازی با سپاهان منتفی شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛در حالی که قرار بود مهدی مهدوی کیا در بازی فردا با سپاهان از دنیای فوتبال خداحافظی کنه این اتفاق نمیفته.مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از موافقت تیم هامبورگ واسه برگزاری دیداری دوستانه […]

Learn More

چطور از زرد شدن دندانها جلوگیری کنیم؟

دندانه های هیچ وقت به طور کامل” سفید نمی شه چون رنگ طبیعی اونا زرد خیلی روشن و یا زرد و قرمز خیلی روشنه و علاوه براین هرچه سن ما بالاتر میره رنگ دندانهایمان تیره تر هم می شه چون با گذشت زمان مینای دندون ساییده می شه ، آسیب می بینه و رنگ غذاها […]

Learn More

چند درصد فوتبالیست‌های ایرانی باسوادند؟

این اعتراف تلخ از طرف یکی از مقامات مسئول نشون دهنده سطح پایین علم در میان فوتبالیست ها بود که درآمد ماهانه میلیونی دارن.   تماشاگر نوشت: آمار بازیکنان تحصیل کرده فوتبال ما شدیدا نگران کننده س؛ به گفته رئیس کمیته فرهنگی سازمان لیگ برتر فوتبال فقط یه درصد فوتبالیست ها تحصیل کرده هستن.   […]

Learn More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *