چرا علی کریمی پیراهن شماره هشت خود را برای مازیار فلاحی فرستاد؟

امیر توسلی آهنگساز جوون و خوش ذوق میدون موسیقی که موسیقی متن سریال «مختارنامه» از جمله تجربیات مهم اش در بخش موسیقی فیلمه در تازه ترین تجربه کاری خود مدتیه آهنگسازی فصل دوم از مجموعه «قلب یخی» رو شروع کرده. توسلی در گپی کوتاه با شبکه ایران از جذابیتهای داستانی فصل دوم این مجموعه و نقش متفاوت مازیار فلاحی در اون سخن گفته. بخشهایی از گفته های توسلی رو در ادامه می خونین:

ده روز دیگه اولین قسمت از فصل دوم «قلب یخی» به بازار میاد

حدود بیست روز دیگه فیلمبرداری فصل دوم «قلب یخی» به اتمام می رسه و تدوین به موازات فیلمبرداری انجام میشه و به احتمال زیاد تا ده روز دیگه اولین قسمت از این مجموعه وارد بازار می شه. فصل دوم این سریال، قصه خیلی جذابی داره و با سری قبلی اون به طور کامل فرق داره. از جمله سورپرایزهای این فصل اون هستش که مازیار فلاحی در اون در نقش یه خواننده اجرای نقش می کنه.

هدیه تهرانی، مهران مدیری و رضا عطاران مهمون خاص کنسرت نبودن

در بخشی از فصل جدید «قلب یخی» سکانسهایی از یه کنسرت رو داریم؛ به دلیل اینکه حال و هوای کنسرت زنده باشه، اون سکانسها در کنسرت گذشته مازیار فلاحی فیلمبرداری شد و در واقع اون عکسایی که از تهرانی، مدیری و عطاران به بهونه حضورشون در این کنسرت در رسانه ها منتشر شده بود، بخشی از سکانسهای کنسرت «قلب یخی» هستش. یعنی برخلاف تصور رسانه ها این سه نفر مهمون خاص کنسرت مازیار فلاحی نبوده ان بلکه فقط واسه فیلمبرداری «قلب یخی» در سالن همایشهای برج میلاد حضور پیدا کرده بودن. اگه به جایگاهی که این سه نفر در اون نشسته ان هم دقت کنین متوجه میزانسن دقیق این سکانس میشین.

علی کریمی به جای شرکت در کنسرت پیراهنش رو واسه مازیار فلاحی فرستاد

درباره رنگ لباس مازیار فلاحی در این کنسرت هم باید بگم ایشون همیشه لباس مشکی یا سفید می پوشند و اینجا استثنائا قرمز به تن کردن. دلیل انتخاب این رنگ هم اون بود که علی کریمی مهمون خاص کنسرت مازیار به دلیل مشغله کاری نتواست در کنسرت حضور پیدا کنن و به همین منظور از مازیار معذرت خواهی کرد و به جاش پیراهن خود رو واسه مازیار فرستاد و مازیار هم که پرسپولیسیه، پیراهن اون رو به دست گرفت و به حضار نشون داد.

شبکه ایران علی کریمی مازیار فلاحی