چرا سیم‌کارت‌های رایتل می‌سوزند؟

کاربران خیلی از سوختن سیم کارتای رایتل خود شاکی هستن، اما به گفته مدیران اپراتور سوم، یکی از مهم ترین موضوعاتی که باعث سوختن این سیم کارتا می شه، پانچ کردن غیراصولی اوناس.مدیر بازاریابی رایتل در گفت وگو با خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره اعلام کرد: براساس آمار سیم کارتای مرجوعی، تعداد سیم کارتای سوخته ما بالا نیس و در بیشتر موارد سیم کارتایی که دچار مشکل شدن، به دلیل پانچ کردن غیراصولی بوده.

  1. کارت شارژ رایتل

محمد فرجود تاکید کرد: وقتی کاربران دستگاه های جدیدی مانند اپل خریداری می کنن نیاز به سیم کارتایی با اندازه کوچیک تر دارن و در موارد زیاد افراد مبادرت به پانچ کردن غیر اصولی سیم کارت می کنن که این موضوع باعث از بین رفتن و تخریب سیم کارت می شه.

: پیشنهاد ما به کاربران اینه که هنگام جفت و جور سیم کارت، سیم کارتای دوپانچ رایتل رو جفت و جور کنن تا بتونن هم از اندازه عادی استفاده کرده و هم در صورت تغییر گوشی به سیم کارت میکرو دسترسی داشته باشن. هزینه این سیم کارتا هم فرقی با سیم کارتای معمولی نداره و کاربران مجبور به اون نیستن که واسه جفت و جور اونا هزینه اضافی پرداخت کنن.

فرجود در عین حال اعلام کرد: با در نظر گرفتن این که درصد خیلی از خرابیا به دلیل پانچ کردن غیر اصولی سیم کارتا اتفاق می افته ما در مراکز خود مبادرت به پانچ کردن سیم کارت نمی کنیم و پیشنهاد مون به کاربران هم اینه که هنگام خرید از سیم کارتای دوپانچ استفاده کنن.

شکلای جور واجور سیم کارتای اپراتور سوم عبارتند از:

سیم کارت عادی رایتل:

سیم کارتای عادی در اندازه عادی و عادی سیم کارتای موجود در کشور ارائه می شن و براساس خدمات نسل سوم شبکه گوشی موبایل (۳g) هستن.

میکرو سیم کارت رایتل:

میکرو سیم کارتای رایتل با اندازه ای در حدود ۵۰ درصد کوچیک تر از سیم کارتای عادی ارائه می شن و مناسب با دستگاه های هوشمند نسل جدید مانند: ۴/ iphone4s، Samsung Galaxy S4، Sony Xperia Z، HTC One، LG G2 هستن و نسل سوم شبکه گوشی موبایل (۳G) رو در دسترس علاقه مندان و کاربران قرار میدن.

نانو سیم کارت رایتل:

هم اینکه براساس فناوریهای روز دنیا و براساس استاندارد معرفی شده از طرف موسسه استانداردای مخابراتی اروپا (ETSL)، در کشور نانو سیم کارت ۳G هم ارائه شده که تقریبا ۴۰ درصد کوچیک تر از میکروسیم کارته و جهت استفاده در دستگاه هایی هم چون iphone 5s/5c/5 و ipad mini طراحی شده.

سیم کارتای دو پانچ رایتل:

به کار گیری نسل جدید گوشیای گوشی موبایل هم لازمه دارا بودن سیم کارتای مناسب این دستگاه در ابعاد کوچیک تره. بخاطر این، سیم کارتای دوپانچ (میکرو/ عادی» رایتل امکان تبدیل سیم کارت از حالت عادی به میکرو و برعکس رو جفت و جور کرده.

مشترکین می تونن با جداسازی بخش مرکزی سیم کارت از قاب (آداپتور)، اونو به حالت میکرو تبدیل کرده و از اون در کلیه دستگاه های نسل جدید ارتباطی که از سیم کارت میکرو پشتیبانی می کنن، استفاده کنن.

در صورت نیاز به استفاده این سیم کارتا در اندازه عادی، می تونن دوباره سیم کارت میکرو جداسازی شده خود رو در قاب اصلی (آداپتور) اون بذارن و از اون در دستگاه های معمولی استفاده کنن.

ایسنا

Related articles

چطور چربی بدن‌مان اندازه‌ بگیریم؟

خیلی از ما از بقیه می شنویم که چاق شده ایم یا موقع نگاه در آینه احساس می کنیم وزن مون اضافه شده. اما راهی عینی هست که به این سوال جواب داد. اندازه گیری وزن بدن به شکل قدیمی گر چه هنوزم ملاک خوبیه، اما این وزن کل شامل استخون ها، عضلات، اندام های […]

Learn More

چطوری بگم دوستت دارم؟

عشق در دیکشنری به عنوان یه احساس قوی و پایدار به طرف مقابل معنی شده. بعضی وقتا ما فکر می کنیم که تنها راهی که میشه به کسی بیان عشق کرد اینه که به اون بگیم دوستت دارم، راونشناسان فکر می کنن که گفتن جمله دوستت دارم واسه داشتن یه رابطه قوی خیلی با اهمیته […]

Learn More

چرا مردان ایرانی به سمت آرایش گرایش پیدا می‌کنند

حالا دیگه پکیج وه اونم اومده؛ ست لوازم آرایش مردونه واسه مردان ایرونی، مردانی که روزگاری داشتن اخلاق پهلوانی و قهرمانی و داشتن زور بازو ملاک اصلی واسه «مرد بودن» اونا بود، حالا بعضیا از اونا که در حال فزونی هستن زیر ابرو برمی دارن، رژ لب می زنن و حتی بسان دختران راه میرن. […]

Learn More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *