چرا زنان لباس جذاب می پوشند؟

به چه دلیل بعضی خانوم ها لباس های  جذاب می پوشند، بدنشون رو نمایان می کنن اما وقتی مردی به اونا نگاه می کنه عصبانی می شن؟

به گزارش آلامتو به نقل از مردمون؛ این شاید سوال خیلی از شما آقایون باشه. در مصاحبه ای نظر خانوم ها رو دراین باره جویا شدیم.

جواب یکی از خانوم ها به این سوال این بود، «زن ها لباس باز و جذاب نمی پوشند که مردها به اونا خیره شن. اینکار رو می کنن که حسادت زنان دیگه رو جلب کنن.»

اما بیشتر خانوم ها بر این عقیده بودن که دوست دارن مردها به اونا نگاه کنن اما «نه بیش از اندازه».

فقط به خاطر این که اونا به دنبال توجه هستن به این معنی نیس که می خواهند مردها از اونا سوءاستفاده کنن.

این سوال رو از ۴۹ دختر دانشگاهی، ۲۵ نفر از یه کلاس و ۲۴ نفر از کلاسی دیگه پرسیدیم و از اونا خواستیم  بین ۱ تا ۱۰ موافقت خود رو اعلام کنن.

دختران هر دو کلاس تقریباً جواب های مشابهی ارائه کردن. بیشتر اونا گفتن که با پوشیدن لباس های جذاب دوست دارن توجه بقیه رو جلب کنن و احساس خوبی نسبت به خودشون پیدا کنن. دلیل اون می تونه این باشه که به اشتباه یاد گرفته ایم ارزشمان به ظاهرمون بستگی داره.

اما اونا به دنبال توجه که هستن؟ براشون مهمه که مردان به اونا چیجوری نگاه می کنن؟ زنان دیگه اونا رو چیجوری می بینن؟ یا جامعه چه تصوری از اونا داره؟

نظر این ۴۹ نفر تقریباً به طور مساوی هر کدوم از این سه گزینه رو انتخاب کردن. تقریباً یه سوم اونا نظر زنان دیگه براشون مهم بود، یه سوم دیگه واسه جلب نظر مردان لباس های جذاب می پوشند و یه سوم بقیه به خاطر اینجور لباس هایی می پوشند که جامعه به زنان جذاب بها می دهد.

ساده ترین راه واسه فهمیدن اینکه طبق استانداردهای جامعه جذاب به نظر می رسید یا نه اینه که عکس العمل مردان اون جامعه رو سبک سنگین کنین.

کسائی هم بودن که به این خاطر از لباس های باز و جذاب استفاده می کنن که مردان با اونا مهربون تر رفتار کرده و به اونا خدمت کنن؟ بله تقریباً یه پنجم اونا اینجور نظری داشته. یه پنجم دیگه هم از اینکه با این روش می تونستن با مردان بیشتری مراوده کنن احساس خوشنودی می کردن.

و یه سوم از اونا هم واسه جلب توجه یه نفر خاص لباس های باز و جذاب رو انتخاب می کنن.

وقتی از این خانوم ها سوال شد که واسه برانگیختن میل جنسی مردان لباس های جذاب می پوشند یا نه، تقریباً همه اونا عدد «۱» رو انتخاب کردن. این یعنی تقریباً هیچکدام از اونا به دنبال جلب توجه جنسی نیستن. تنها استثنا کسائی بودن که واسه برانگیختن شهوت یه فرد خاص که دوستش دارن از اینجور لباس هایی استفاده می کنن.

نشونه های دوست داشتن واقعی پسران

چیجوری یه زن موفق باشم؟

مردمون