چرا داعشی‌ها از کشته شدن به دست زنان وحشت دارند؟

عناصر گروه تروریستی داعش عقاید و تفکرات عجیبی دارن. بیشتر این تفکرات ریشه در فتوای علمای وهابی داره. یکی از عجیب ترین تفکرات این گروه، اینه که اگه در میدون جنگ به دست یه زن کشته شن به بهشت نمی روند. این عقیده دلیل وحشت عناصر داعش از زنان در میدون جنگ شده.

در این مورد، پایگاه خبری heavy در گزارشی نوشت: اعضای داعش از سربازان زن بدشون میاد. اونا فکر می کنند اگه به دست یه زن کشته شن به بهشت نمی روند. الان صدها زن از حزب کارگران کردستان ترکیه (پ ک ک) واسه جنگیدن علیه داعش در شمال عراق، وارد این کشور شدن. این زنان موجی از وحشت رو در دل تروریست های داعش ساختن. تروریست ها فکر می کنند اگه در میدون جنگ به دست یه زن کشته شن، به بهشت نخوان رفت. پ ک ک در گذشته هم به متحدان خود در عراق و پیشمرگ های منطقه کردستان کمک کرده بود. با این وجود، حمله گذشته پ ک ک به تروریست های داعش ویژگی منحصر به فردی داشت و اون وحشت افراد این گروه از کشته شدن به دست زنان کرد بود.

العربیه انگلیسی هم در گزارشی به ترس تروریست های داعش از کشته شدن به دست زنان پرداخت. العربیه در این گزارش می نویسد: یه سیاست مدار آمریکایی عقیده داره ترس تروریست های داعش از زنان پیشمرگه کرد به این دلیله که اونا فکر می کنند اگه به دست یه زن کشته شن دیگه شایسته لذت بردن از ۷۲ دختر باکره در بهشت نیستن.

نشریه تلگراف انگلیس هم در گزارشی نوشت: وقتی که نیروهای پیشمرگه وارد جنگ علیه داعش شدن، وحشت زیادی تروریست های داعش رو دربرگرفت. شورشیان فکر می کنند اگه در میدون جنگ به دست یه زن کشته شن به بهشت نخوان رفت. زنان پیشمرگه کرد با حضور خود در خط مقدم جنگ با داعش، مانع جلو رفتن این گروه تروریستی شدن. پیشوایان وهابی داعش به اونا وعده داده ان در صورت کشته شدن در میدون جنگ، ۷۲ دختر باکره در بهشت دارن. تروریست های داعش فکر می کنند اگه به دست یه زن کشته شن دیگه لیاقت لازم واسه دریافت این ۷۲ دختر باکره رو ندارن.

پایگاه خبری stripes هم در گزارشی با عنوان جنگجویان زن پ ک ک تبدیل به بدترین کابوس داعش شده ان، نوشت: نیروهای کرد در شمال عراق تونستن به سرعت مناطق تصرف شده به دست گروه داعش رو پس بگیرن. زنان کرد تونستن با حضور خود در جبهه های جنگ علیه داعش و با به کار گیری ترس این گروه از زنان، این پیروزی رو رقم بزنن. یکی از این جنگجویان زن عقیده داره: ما با مردها برابریم. تروریست های داعش زنان زیادی رو به اسارت گرفتن و مبادرت به فروش اونا در سوریه کردن. اونا به زنان تجاوز می کنن و به نام اسلام سر اونا رو می برند.

نشریه نیویورک پست هم در گزارشی به وحشت تروریست های داعش از کشته شدن به دست نظامیان زن پرداخت. پیشمرگه های کردی که با داعش می جنگند نیازمند اسلحه و مهمات هستن؛ اما اونا پیش تر به اسلحه اسرار آمیزی مجهزند. تروریست های داعش می ترسند به دست زنان در میدون جنگ کشته شن؛ چون در این صورت به بهشت نمی روند. زنان مدت زیادیه که در ارتش پیشمرگه های کرد می جنگند. ارتش پیشمرگان کرد در شمال عراق و سوریه با تروریست های داعش می جنگند و تونسته ان در این مدت ضربات مهلکی بر این گروه تروریستی وارد کنن. ترس اعضای داعش از کشته شدن به دست زنان دلیل شده پیشمرگان کرد شکست های زیادی به این گروه تحمیل کنن.

به هر حال، می توان نتیجه گرفت به چه دلیل تروریست های داعش مثل وهابی ها سخن گفته و عمل می کنن. زنان در عربستان از رانندگی محرومند و اون سو تر هم عناصر داعش، هراسون کشته شدن به دست زنان هستن. عجیب نیس که تروریست ها داعش واسه رفتن به چیزی که بهشت می نامند، نظرات مفتی های وهابی رو نصب العین خود قرار میدن.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

باشگاه خبرنگاران داعش

Related articles

چرا مردهای خوش قلب برای زنان جذاب نیستند

دو نویسنده مسائل زناشویی Taylorو Sharkey، در مقاله زیر تلاش می کنن به این سوال جواب بدن که به چه دلیل زنان جذب مردان نااهل می شن و تمایل کمتری به مردهای خوش قلب و دوست داشتنی نشون میدن؟ این دو نویسنده فکر می کنند که مردان نااهل از شگردهایی استفاده می کنن که به […]

Learn More

چرا شبکه‌های اجتماعی اعتیاد آورند؟

چند سالیه که شبکه های اجتماعی در فهرست محبوب ترین سایت های اینترنتی قرار گرفته ان. میلیون ها نفر در سراسر جهان از هر فرصتی واسه به اشتراک گذاری اطلاعات مختلفی مثل متن، تصویر یا فیلم در این شبکه ها استفاده می کنن. این وسط تلفن های هوشمند هم زمینه رو واسه دسترسی راحت تر […]

Learn More

چرا چاق می‌شویم؟ دلایل چاقی ناگهانی

دلایل چاق شدن میتونه اصلی ترین جواب واسه مشکلات اضافه وزن شما باشه! به گزارش آلامتو و به نقل از علم ورزش؛ چاقی یکی از بزرگترین مشکلاتی که سلامتی رو به خطر انداخته و موجب مریضیای زیادی می شه که هرساله میلیونا نفر رو به کام مرگ می کشونه. این مریضیا شامل دیابت، مریضیای قلبی […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *