چرا خانمها مانند آقایان، سریع عاشق نمی‌شوند؟

مردها عاشقونه هستن
مردها عاشق پیشه ان و بسیار سریعتر از خانوم ها که واسه انتخاب همسر خود ملاحظات عملی دارن، عاشق می شه.

می توانم روی این مرد حساب کنم؟
خانوم ها در طرف مقابل خود به دنبال ویژگی ها و خصوصیات دراز مدت هستن. اونا برخلاف آقایون، اجازه میدن مغزشون کنترل قلبشون رو به دست گیرد. خانوم ها در آزمایش مرد جدیدی که وارد زندگیشون می شه، در طلب عشق هستن اما همیشه پشت ذهنشون سوالی همیشه از اونا می پرسد که می تونن روی این مرد حساب کنن.

آقایون: زمان بندیتون رو طولانی تر کنین
اگه می خواهید دل زنی رو به دست بیارید، بهتره برنامه زمانبندی خودتون رو کمی طولانی تر کنین. مردها باید به خصوصیاتی مثل مهربون بودن، بخشنده و قابل اطمینان بودن بیشتر توجه کنن.

تجسم کنین خانمتون در آینده چه شکلی هستش
واقعیت اینه که: زیبایی ظاهری بعد از چند سال محو می شه، درست مثل گل که پژمرده می شه. این کاهش زیبایی چیزیه که مردهای عاشق پیشه به اون بی توجه هستن. و با گذشت سالها، مرد، زنی به طور کاملً متفاوت با کسی که عاشق اون شده بود، می بینه. اگه می خواهید تجسم کنین که همسرتون در ۱۰ سال آینده چه شکلی هستش، به مادرش نگاه کنین چون خانمتون درست همون شکلی می شه. اگه ظاهر مادر اون رو دوست داشتین، دیگه در آینده از انتخابتون پشیمون نمی شید. و واسه خانوم ها، وقتی خودتون قشنگتر و جذاب لباس می پوشید، تلاش کنین به قشنگ تر شدن ظاهر مادرتون هم کمک کنین.

فمینیسم دهه هاست که هست اما با وجود اون هنوزم خانوم ها درست مثل زمان سیندرلا به ظاهر خود اهمیت میدن. فشار زیادی روی خانوم ها واسه جوون و قشنگتر به نظر رسیدن هست. و حتی زیباترین زنان بعضی وقتا کم می بیارن و با بالا رفتن سنشون واسه بالا رفتن وزن یا چروک افتادن پوستشون نگران می شن.

روز عروسی اون
زنی که پنج سال پیش ازدواج کرده باشه، با حس افسوس و دلتنگی به عکس های عروسی خود نگاه می کنه و چیزی که می بیند خانمی باریک و جوون و عاشقه. و حالا که خود رو در آینه نگاه می کنه، مادری چاق با یه بچه می بیند. لباس هاش شاید فقط یه اندازه بزرگتر شده باشن اما خود رو در مقایسه با زمان ازدواجش به مراتب چاق تر می بیند. پس لازمه بعد از ازدواج واسه حفظ تناسب اندام خود ورزش و رژیم مناسب غذایی رو یادتون نره.

خانوم ها به دنبال تشویق و تعریف خاص هستن
واسه مردها درک این مسئله سخته که به چه دلیل زنی که به نظر اونا بسیار عالی و جذابه، نمی تونه زیبایی خود رو ببینه. این طرز تفکر خانمتون نیس. زن ها واسه اینکه بفهمن واسه شوهراشون جذاب هستن، نیاز به تایید اونا دارن. اینکه فقط به اونا بگید که قشنگتر هستن کافی نیس. اونا به دنبال تشویق و تشکرای خاص هستن. تشویق هایی مثل، “عزیزم چقدر این مدل مو بهت میاد” یا “توی این لباس خیلی جذاب شده ای”!

عشق رو زنده نگه دارین
با گذشت زمان، رو راست جواب دادن به سوالاتی از خانمتون مثل “ چاق به نظر می آیم؟” یا “ پیر شده ام؟” فقط موجب بالا رفتن اضطراب و نگرانی اون می شه. این جوری سوالات باید با عشق جواب داده شه. اگه همسرتون همیشه در تلاشه رژیم بگیره، ورزش کنه و ظاهرش رو بهتر نگه داره، با مهربانی از اون پشتیبانی کنین. این باعث می شه مراقبت بیشتری از خودش به عمل آورد و عشق بین شما ماندگارتر شه.

 

منبع : مردمون

Related articles

چرا لبخند بزنیم؟

در مورد فواید لبخند در زندگی چه می دونین؟ به گزارش آلامتو به نقل از روزنامه خراسان؛ یافته های بررسیا نشون میده، لبخند زدن هم واسه خود فرد و هم واسه دور و بری ها خوبه. روان شناسا فکر می کنند که لبخند زدن روی دور و بری ها فرد تاثیر مثبت میذاره. افزایش اعتماد: […]

Learn More

چرا رفتارهای زیبای بشر واگیر دارد؟!

دراین تحقیقات تاثیرمستقیم بخشش و محبت و هم اینکه عکس العملای سریع افراد مشاهده شد اما معلوم نشد که گذشت و بخشش چیجوری از راه شبکه های اجتماعی به طور زنجیر وار و متوالی منتشر شده و روی زندگی چندین نفر و یا حتی صدها نفر دیگه اثر میذاره.حالا علم عصب شناسی به ما توضیح […]

Learn More

چرا قدرت نه گفتن به دیگران مهم است؟

نه گفتن مهارتیه که هر انسانی باید اونو به دست بیاره تا بتونه در شرایط سخت خودشو درگیر هر مسئله ای نکنه. به گزارش آلامتو و به نقل از ما؛ همه آدما نیازمند ایجاد روابط اجتماعی با بقیه هستن و در ایجاد اینجور ارتباطاتی توقعاتی هم در بین اونا شکل میگیره. بعضی وقتا این تصور […]

Learn More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *