چراغ سبز هامبورگ،بازی خداحافظی کیا مقابل سپاهان را منتفی کرد

mahdiدر شأن مهدوی کیا نبود ۵ دقیقه ای خداحافظی کنه!

خداحافظی مهدی مهدوی کیا در بازی با سپاهان منتفی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛در حالی که قرار بود مهدی مهدوی کیا در بازی فردا با سپاهان از دنیای فوتبال خداحافظی کنه این اتفاق نمیفته.مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از موافقت تیم هامبورگ واسه برگزاری دیداری دوستانه با پرسپولیس،در جلسه ای عزمشونو جزم کردن تا مراسم فردا رو لغو و همه چیز رو به بازی با هامبورگ بندازن.اونا در جلسه ای که با صندوق پشتیبانی از قهرمانان برگزار کردن توافقات لازم واسه برگزاری این مسابقه رو امضا کرده و در آخر به این نتیجه رسیدن که خداحافظی ۵ دقیقه ای در شأن مهدی مهدوی کیا نبوده.مسئولان باشگاه هامبورگ موافقت خودشون واسه بازی با پرسپولیس رو اعلام کردن اما هنوز تاریخ دقیق برگزاری این مسابقه مشخص نیس.

این در حالیه که رئیس هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن تایید این موضوع از بستن قرارداد باشگاه پرسپولیس با صندوق پشتیبانی از قهرمانان و ورزشکاران واسه برگزاری دیدار خداحافظی مهدی مهدوی کیا خبر داد و با رعایت مسائل اخلاقی و بازی جوانمردانه در فینال جام حذفی باشگاه های کشور تأکید کرد.

حسین مالکی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: براساس مذاکرات انجام شده، قرارداد برگزاری دیدار خداحافظی با شکوه و بیاد موندنی مهدی مهدوی کیا با بازی پرسپولیس و هامبورگ بین باشگاه پرسپولیس و صندوق پشتیبانی از قهرمانان و ورزشکاران به امضاء رسید. حالا خوبیش اینه این قرارداد پایانی شده و ما با امید به اینکه یه بازی خداحافظی در شأن این اسطوره اخلاق فوتبال کشور برگزار شه.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: توافقات لازم بین پرسپولیس و صندوق پشتیبانی انجام شده و قرارداد همکاری واسه برگزاری این بازی منعقد گردیده و ما با امید به اینکه باشگاه پرسپولیس بتونه از مهدی مهدوی کیا که همیشه مسائل اخلاقی رو در میادین فوتبال رعایت کرده، با برگزاری بازی پرسپولیس و هامبورگ خوب تجلیل و تشکر کنه. ما معتقدیم پنج دقیقه بازی نمایشی قبل از شروع بازی رسمی پرسپولیس و سپاهان در شأن مهدی مهدوی کیا نیس و باید یه بازی خداحافظی با شکوه واسه ایشون برگزار شه.

مالکی درباره بازی پرسپولیس و سپاهان و مسائل مطرح شده طی روزای گذشته گفت: تأکید می کنیم و با امید به اینکه این بازی به دور از هرگونه حاشیه ای و با رعایت اصول بازی جوانمردانه و مسائل اخلاقی برگزار شه و اعضای دو تیم و تماشاگران حاضر در ورزشگاه توجه خاصی به مسائل اخلاقی داشته باشن.

هواداران پرسپولیس که در فصل جاری با پشتیبانی های همه جانبه خود عامل بالاترین درجه گیری دوباره تیم و صعود به فینال جام حذفی شده ان شک نداشته باشین بهترین پشتیبانی رو از تیم خود دارن. درباره مسائل مطرح شده در روزای گذشته باید بگم، تصور های بوجود اومده در جای خود قابل بررسیه اما مدیر عامل محترم باشگاه پرسپولیس شک نداشته باشین قصد نداشته هیچ اتهامی رو به باشگاه سپاهان وارد کنه. بین مدیران ارشد دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان رابطه خوبی برقراره و این دو باشگاه همیشه رعایت مسائل اخلاقی رو مورد توجه داشتن و باید مراقب باشیم چون که آدمایی ممکنه بخوان با بعضی اقدامات، روابط خوب دو باشگاه رو خدشه دار کنن.

اخبار داغ ورزشی خبرآنلاین مهدی مهدوی کیا

Related articles

چرا خواستگار خوب و مناسب ندارم؟

“ظاهر قشنگتر و موقعیت اجتماعی خوبی دارم، اما خواستگار مناسب ندارم”. این جمله درد دل خیلی از دختران امروزیه. دخترائی که ممکنه موفقیت های زیادی در مورد های دیگه زندگی، مانند تحصیل و شغل داشته باشن، اما در مورد ازدواج، خواستگار مناسبی که باب میلشون باشه نداشته باشن. بعضی از دختران هم اقرار می کنن […]

Learn More

چربی‌های شکمتان را با برنامه آب کنید

می خواهید سریع تر چربی ها رو از عضلاتتون جدا کنین؟ پس این کارا رو انجام بدین تا به چربی سوزتان سرعت داده شه: ۱. یوگا تمرین کنین یوگا واسه مقابله با استرس که عامل شناخته شده ای واسه تجمع چربی شکم و کندی سوخت و سازه عالیه. پس با تمرین یوگا، با استرس مقابله […]

Learn More

چرا موسسه حقوقی رادیار

موسسه حقوقی رادیاردر زمینه ثبت شرکتا با بیشتر از یه دهه خدمت رو راست مفتخر به این اتفاقه که تونسته همه مشتریان خود رو راضی نگه داشته و حضور دائمی اونا رو تماشاگر باشه. حالا دیگه نیاز نیس که واسه انجام امور ثبتی رفت و امدای پشت سر هم رو داشته باشین و با مشکلاتی […]

Learn More

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *