سئو خبرخوان

هر سایت با هدف خاصی طراحی و راه اندازی می شه. بعضی از سایتا با عنوان سایت خبرخوان شناخته شدن. در این وب سایتا این امکان واسه کابر جفت و جور می شه که به همه خبرها در سایتای دیگه دسترسی داشته باشن. در طراحی سایتای خبرخوان صفحه ای قرار داره که لینک خبرها از سایتای جور واجور در داخل اون قرار گرفته و کاربر وقتی که روی هر لینک کلیک می کنه، به سایت در رابطه وارد می شه. با در نظر گرفتن این که سایتای خبرخوان کاربران زیادی رو به خود جذب می کنه پس بهینه سازی این سایتای براساس سئو خبرخوان باعث می شه که رتبه بندی سایت زیاد شه.

تکنیکای سئو خبرخوان

حتما این سوال واسه شما پیش میاد که واسه بهینه سازی سایتای خبرخوان چه روشی هست و چیجوری میشه رتبه بندی سایت رو بالا برد:

سئو
۱-   به روزرسانی خبرها

مهمترین روش اینه که هر روز به دنبال خبرهای جدید بوده و خبرهای سایت رو بروزرسانی کنین.

۲-   ورود به شبکه های اجتماعی

نقش شبکه های اجتماعی در بهینه سازی سایتای خبرخوان رو یادتون نره. شما باید واسه اطلاع رسانی خبرها وارد شبکه های اجتماعی شده و از این روش کاربران رو به سمت سایت خود جهت بدین.

۳-   بهینه سازی تصاویر

در جستجوی خبرها آدما به دنبال تصاویر شخصیتای خبری هستن در نتیجه حتما در سایت خبری خود از تصاویر واسه هر خبر استفاده شه.

۴-   تولید محتوای ویدیویی

شاید به جربزه میشه گفت که یکی از تکنیکای مهم در سئو خبرخوان به کار گیری محتوای ویدیوه. آدما به خبرهای ویدیویی علاقه بیشتری نسبت به خبرهای نوشتاری دارن. تلاش کنین که واسه خبرهای خود از ویدیوهای جذاب استفاده کنین.

۵-   بروزرسانی به موقع نقشه سایت

هر زمان که خبر جدیدی رو وارد سایت خود می کنین حتما نقشه سایت رو بروزرسانی کنین. همونجوریکه میدونید نقشه سایت کمک می کنه تا گوگل زودتر سایت شما رو ایندکس کنه در نتیجه به محض این که خبر جدید رو در سایت خبرخوان خود قرار دادین حتما نقشه رو بروزرسانی کنین.

۶-   دسته بندی خبرها

بهتره که سایت خود رو براساس موضوعات جور واجور دسته بندی کرده و خبرها رو متناسب با هر دسته در اون گروه بذارین. در این صورت کاربر سریع تر می تونه به خبرهای مورد نظر خود دسترسی داشته باشه.

۷-   بروزرسانی خبرها

ممکنه خبر مورد نظر چند بار عوض شه شما باید بدون این دست اون دست کردن پس از تغییر بخشی از خبر حتما این تغییرات رو داخل سایت اعمال کنین.

سئو خبرخوان

  •  

    سئو خبرخوان

۵

 

خلاصه

با در نظر گرفتن این که سایتای خبری از پرطرفدارترین سایتا در میان کاربران هستن توجه به اصول سئو خبرخوان  واسه داشتن سایتی با رتبه بالا نباید فراموش شه.

Related articles

چرا چین به داعش حمله نمی‌کند؟

شهروندان چینی رو هم می کشد. با این حال دولت چین از مقابله مستقیم با تروریست ها دوری می کنه. “اشپیگل آنلاین” آلمان در گزارش خود سه خطر رو خاستگاه این موضع گیری خوانده. به گزارش ایسنا به نقل از دویچه وله، پنجشنبه هفته گذشته (۲۸ آبان) گروه تروریستی داعش اعلام کرد، یه گروگان چینی […]

Learn More

چرا زنان بیشتر از مردان حرف می زنند؟

به گفته یه روانشناس با در نظر گرفتن اینکه منطقه گفتار در مغز زنها از وسعت بیشتری برخورداره بنابر این استفاده اونا از بیان کلامی در حل مسائل و واژگان با مهارت بیشتری همراه س. ابراهیم مقدم با بیان اینکه گفتار با ادب به جنسیت افراد رابطه نداره، گفت: با در نظر گرفتن اینکه منطقه […]

Learn More

چه رنگ مویی به من میاد؟

می خواهید موهاتون رو رنگ کنین؟ این روزا می تونیم از هزاران تن رنگ، سایه، رنگ های دائم و نیمه دائم واسه تغییر رنگ موهامون استفاده کنیم. ما رنگهای جور واجور و طبیعی، شامپوهای رنگ و رنگهای پاستلی داریم. اما کدوم روش کار رو انتخاب می کنین؟ می خواهید کل موهاتون رو رنگ کنین یا […]

Learn More